facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
CZELO

CZELO

Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu podporuje účast českých institucí ve výzkumných a vzdělávacích programech EU.

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si o výsledcích uzávěrek EIC Accelerator a EIT pro vysoké školy nebo o nové příležitosti pro magisterské studenty přihlížet k hodnocení Horizontu Evropa. Dozvíte se také, jaké jsou výstupy zasedání Rady EU pro vzdělávání, mládež, kulturu a sport (EYCS) v oblasti vzdělávání a mládeže. Nově můžete sledovat kancelář CZELO také na LinkedInu.

12. 4. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečíst si můžete o evropské soutěži o nejlepší sociální inovaci nebo o pilotním projektu spolupráce EIT Digital s EIC. Také se dozvíte o prodlouženém termínu uzávěrky na pozice vyslaných národních expertů a expertek ERCEA, o 11. edici školení projektových manažerů ze zemí V4 a o dalších novinkách.

5. 4. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečíst si můžete o partnerství EDCTP3 nebo o investičním prostředí pro evropské start-upy a scale-upy. Také se dozvíte o spuštění nového portálu ERA4Ukrajina, druhém ročníku European Innovation Procurement Awards, veřejné konzultaci ke zlepšení kvalitě stáží mladých lidí nebo o pilotní akci Partnerství pro regionální inovace.

29. 3. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečíst si můžete o novinkách a uzávěrkách v EIC a mezinárodní spolupráci s třetími zeměmi v rámci ERC. Také se dozvíte o možnostech zapojení do mise Adaptace na změnu klimatu a českých úspěších v ERC Consolidator Grantu. Dále si přečtěte o záchraně účasti britských výzkumníků v Horizontu Evropa.

22. 3. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nezmeškejte infoden k výzvám v rámci Partnerství pro čistý vodík, kampaň pro mladé s názvem The Green Track nebo kampaň #SHEULeads. Zjistěte, co přinesl webinář na téma genderové rovnosti nebo infoden Centra excelence odborného vzdělávání a přípravy. Přečtěte si také o Marseilleské deklaraci a podívejte se na záznam z akce na téma vesmírného počasí.

15. 3. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přináší informace o aktuálních opatřeních EU v reakci na konflikt na Ukrajině, o nově spuštěné Evropské bateriové akademii či o nedávno vyhlášených soutěžích v oblasti inovací či školního vzdělávání.

8. 3. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nenechte si ujít událost na téma genderové oblasti ve výzkumu, kterou CZELO se svými partnery organizuje 10. března 2022. Dále si můžete přečíst například o výstupech šestého summitu mezi Evropskou unií a Afrikou.

1. 3. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nezmeškejte druhé kolo výzev programu Digitální Evropa, výzvu Centra excelence odborného vzdělávání a přípravy nebo výzvy v oblasti neformálního vzdělávání a mládeže.

22. 2. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nezmeškejte výzvu druhého ročníku cen Nového evropského Bauhausu, výzvu pro kooperativní partnerství pro evropské nevládní organizace, výsledky ERC grantů nebo zveřejnění pracovního programu Evropské rady pro inovace pro rok 2022.

15. 2. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nepromeškejte nové výzvy Evropské rady pro výzkum, výzvu k zapojení do iniciativy na podporu reformy hodnocení výzkumu nebo výběrové řízení do misijních rad, které bylo prodlouženo.

8. 2. 2022
CZELO
Array
(
)