facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Nabídka služeb portálu Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz nabízí celou řadu služeb v oblasti popularizace vědeckých poznatků a zajištění úspěšné komunikace a diseminace výsledků vědeckých projektů. Nabízí ale také propagaci prostřednictvím reklamy, inzerci akademických i neakademických pozic a copywritingové služeb.

 

Inzerce pracovních pozic

Hledáte-li uchazeče o pracovní pozici (akademického i neakademického typu) do Vašeho týmu či Vaší domovské instituce, můžete využít nabídky inzerce pracovních pozic, kterou Vědavýzkum.cz nabízí. Díky odbornému zaměření našeho portálu se Vaše nabídka dostane k relevantním zájemcům z oboru, kteří mají potřebné zkušenosti pro danou oblast. Nejenže tím zvýšíte kvalitu uchazečů, kteří se hlásí na danou pozici, ale zajistíte své organizaci výběr z nejzkušenějších zájemců.

Aktuálně nabízíme tyto varianty:

  • Uveřejnění pracovního inzerátu na portálu Vědavýzkum.cz - 3 000 Kč
  • Uveřejnění pracovního inzerátu na webu a ve čtyřech vydáních Zpravodaje (tj. ve Zpravodaji po dobu jednoho měsíce) - 4 000 Kč

Více informací ke stažení najdete zde.

 

 Reklama a propagace

Pořádáte seminář, konferenci či jiné aktivity, na které chcete přilákat nové účastníky? Využít můžete reklamy na portálu Vědavýzkum.cz, kterou nabízíme ve dvou provedeních. Prvním je banner přímo na portálu Vědavýzkum.cz, druhou možností je umístění Vašeho banneru do našeho Zpravodaje, který každý týden odesíláme více než 2 500 odběratelů. Díky oborovému zaměření portálu je naše bannerová reklama velmi dobře zacílená a má velmi nadstandardní úspěšnost.

Aktuálně nabízíme dvě následující varianty:

  • Reklamní banner na webu (728 x 150 px) - již od 10 000 Kč / měsíc
  • Reklamní banner ve Zpravodaji (728 x 150 px) - 4 500 Kč jednorázově / 10 000 Kč za měsíc 

 Copywritingové služby

Chcete popularizovat výsledky svého výzkumu, zviditelnit své aktivity nebo potřebujete pomoci s tvorbou čtivého obsahu, který by zpřístupnil Vaše aktivity nebo ukázal Vaše projekty širší veřejnosti? Potřebujte napsat tiskovou zprávu či jiný typ obsahu a nevíte si s tím rady? Vědavýzkum.cz Vám přesně s tímto může pomoci.

Vedle toho, že připravíme obsah přesně podle Vašich potřeb, můžeme také zaručit jeho zveřejnění na portálu Vědavýzkum.cz. Z našich dat přitom lze zřetelně vyčíst, že takové články vzbuzují výrazně vyšší zájem publika než standardní tiskové zprávy.

Více se o copywritingových službách můžete dozvědět zde.

 

Zvýhodněné cenové balíčky inzerce, propagace a služeb portálu

Pokud máte zájem o rozsáhlejší spolupráci s portálem nebo využití množstevních slev na reklamu a inzerci na portálu (např. bannery, pracovní pozice), pošleme vám na vyžádání individuální nabídku.

Podobně je možné stát se Partnerem portálu nebo Partnerem rubriky.

Pro další informace nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na telefonním čísle 724 123 652 (Kamil Krč).

 

Všechny uváděné ceny jsou bez DPH.

Vědavýzkum.cz, s.r.o. je od 1. 4. 2024 plátcem DPH.