facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

We are looking for a new colleague with a strong experience in the physics and/or chemistry of 2D materials. The successful applicant will join Dr. Matěj Velický and his team, supported by the prestigious Lumina Quaeruntur Award, who are exploiting tunable electrochemistry and spectroscopy of 2D materials.

30. 1. 2023

Místo výkonu: Praha

Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Specialista/specialistka transferu –⁠ Senior.

24. 1. 2023

Místo výkonu: Praha

Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského, který je součástí Akademie věd ČR, hledá výkonného ředitele/ředitelku malé spin-off firmy se zaměřením na využití inovativních nanotechnologií v oblasti ochrany kulturních památek a životního prostředí.

20. 1. 2023

Místo výkonu: Praha

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na dvě postdoktorandské pozice. Termín uzávěrky pro zaslání přihlášky je 20. února 2023.

19. 1. 2023

Místo výkonu: Brno

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici Ph.D. studenta. Termín uzávěrky pro zaslání přihlášky je 20. února 2023.

19. 1. 2023

Místo výkonu: Brno

Kancelář AV ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici právník/právnička ve Správním odboru Kanceláře Akademie věd ČR. Uzávěrka přihlášek je 28. února 2023.

18. 1. 2023

Místo výkonu: Praha

Rada Etnologického ústavu AV ČR, v. v. i., vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ředitele/ředitelky pracoviště.

13. 1. 2023

Místo výkonu: Praha

Máte chuť vzít si na starost provoz mladé, dynamicky se rozvíjející neziskové organizace? Baví vás rýpat se v rozpočtových tabulkách a smlouvách, rozumíte si s počítači a Internety, nebojíte se produkčních úkolů ani komunikace s úřady? Chcete být v kontaktu se špičkovými vědci působícími po celém světě a aktivně se podílet na kultivaci českého vědeckého prostředí? Staňte se Tajemníkem/icí Czexpats in Science!

12. 1. 2023

Czexpats in Science

Technologické centrum Praha – oddělení Národní informační centrum pro evropský výzkum, hledá vhodného kandidáta na pozici odborné/ho konzultanta/ky pro evropské výzkumné programy.

6. 1. 2023

Místo výkonu: Praha

Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i., hledá pro pracoviště v Praze novou kolegyni/kolegu na 1,0 zaměstnanecký úvazek na pozici: Pracovník/Pracovnice Oddělení projektového řízení.

4. 1. 2023

Místo výkonu: Praha

Společnost AMIRES hledá kandidáta/kandidátku na pozici project manager of european R&D&I projects in Energy & Sustainability.

3. 1. 2023

Místo výkonu: Praha

Státní tajemník Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výběrové řízení na služební místo ministerský rada v sekci mezinárodních vztahů, EU a ESIF – IV MŠMT.

31. 12. 2022

Místo výkonu: Praha

Strana 1 z 4