facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Kvestor Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí oddělení personálního a mzdového oddělení.

22. 5. 2022

Místo výkonu: Ostrava

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT v Praze vyhlašuje výběrové řízení na Human Development Specialist. Hlásit se je možné do 30. 5. 2022.

21. 5. 2022

Místo výkonu: Buštěhrad

Mikrobiologický ústav AV ČR, v.v.i. hledá kvalifikovanou a motivovanou osobu pro práci v oblasti přípravy a administrace národních i mezinárodních projektů, která bude součástí týmu Grantového oddělení.

19. 5. 2022

Místo výkonu: Praha

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT v Praze vyhlašuje výběrové řízení na pozici koordinátora či koordinátorky vědecko-výzkumných projektů. Hlásit se je možné do 24. 5. 2022.

18. 5. 2022

Místo výkonu: Buštěhrad

Kvestorka Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici vedoucí vnějších vztahů a marketingu. Hlásit se lze do 19. května 2022.

11. 5. 2022

Místo výkonu práce: Brno

Rektorka Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení dle Řádu výběrového řízení UK na obsazení pozice Kvestora/Kvestorky Univerzity Karlovy.

5. 5. 2022

Místo výkonu: Praha

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze vyhlašuje výběrové řízení na pozici Grantový specialista / Grantová specialistka.

4. 5. 2022

Místo výkonu: Praha

Vysoká škola ekonomická v Praze hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pracovní pozice Administrátor strategického projektu VŠE (0,8 úvazek) a Expert – rozvoj projektového řízení pro strategický projekt (0,2 úvazek). Preferuje obsazení obou pozic jedním kandidátem/kandidátkou.

2. 5. 2022

Místo výkonu: Praha

The Dean of the Faculty of Informatics MU invites applications for a position of Assistant Professor.

28. 4. 2022

Místo výkonu: Praha

Tajemník Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení pro Projektové oddělení centra RECETOX na obsazení místa: Ekonom(ka) projektů.

24. 4. 2022

Místo výkonu: Brno

The Dean of the Faculty of Informatics MU invites applications for a position of Assistant Professor in Natural Language Processing, with the Department of Machine Learning and Data Processing.

23. 4. 2022

Místo výkonu: Brno

Státní tajemník v Úřadu vlády České republiky vyhlašuje výběrové řízení na služební místo náměstek/náměstkyně pro řízení Sekce pro vědu, výzkum a inovace (2. kolo).

19. 4. 2022

Místo výkonu: Praha

Strana 1 z 2