facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Centrum repozitářů a správy metadat v Národní technické knihovně hledá novou kolegyni / kolegu na pozici Specialist(k)a na API a výměnu dat. Baví vás práce v týmu? Chtěli byste se podílet na unikátních projektech národního významu za účelem vybudování národní datové infrastruktury? Zvládáte se zaměřit na detaily a zároveň vidět i širší kontext? Pak je tohle vhodná příležitost právě pro vás!

8. 12. 2023

Místo výkonu: Praha

Součástí Národní technické knihovny je Národní centrum pro podporu perzistentních identifikátorů v digitálním prostředí, jehož cílem je podpora a koordinace používání a správy perzistentních identifikátorů v ČR. Do středně velkého týmu Národního centra PID hledáme kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor/ka národní podpory pro ORCID iD (perzistentní identifikátor osob).

7. 12. 2023

Místo výkonu: Praha

European Open Science Cloud (EOSC) je evropská iniciativa zaměřená na rozvoj infrastruktury podporující postupy otevřené vědy v oblasti správy výzkumných dat a hledá tajemníka / tajemnici Tematických pracovních skupin EOSC CZ „Sociální vědy“ a „Humanitní vědy a umění“.

4. 12. 2023

CESNET

Filosofický ústav Akademie věd ČR hledá nového kolegu či kolegyni na pozici: Projektový manažer / Projektová manažerka. Hlásit se je možné do 31. 12. 2023.

1. 12. 2023

Filosofický ústav AV ČR

Jsme česká národní agentura pro mezinárodní vzdělávání a výzkum. Podporujeme zapojení českých institucí do mezinárodních programů. Poskytujeme informace, data, know-how a inspiraci v oblasti mezinárodní spolupráce a realizace mezinárodních projektů. Reprezentujeme a propagujeme české školství, výzkum a vývoj v zahraničí.

30. 11. 2023

Místo výkonu: Brusel

Ústav experimentální medicíny AV ČR v. v. i. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Odborný pracovník výzkumu a vývoje pro skupinu Neurochemie.

29. 11. 2023

Ústav experimentální medicíny AV ČR

Ústav experimentální medicíny AV ČR v. v. i. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Postdoktoranda pro skupinu Neurochemie.

29. 11. 2023

Ústav experimentální medicíny AV ČR

Děkan Fakulty chemicko - technologické Univerzity Pardubice vypisuje výběrové řízení na pozice profesor/profesorka; docent/docentka; odborný asistent/odborná asistentka pro oblasti chemického a environmentálního inženýrství.

24. 11. 2023

Místo výkonu: Pardubice

Rád/a se zabýváš hledáním pravé podstaty technických řešení? Zajímá tě, jak věci fungují? To by se ti u nás mohlo líbit! Patentařina je mix různých oborů – techniky, vědy, překladatelství i práva. Vyžaduje logické uvažování, pečlivost, ale také schopnost efektivní komunikace s lidmi, psaní souvislých textů a trošku detektivního ducha.

15. 11. 2023

Místo výkonu: Brno

Ústav experimentální medicíny AV ČR v.v.i. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Laborant/ka do buněčné laboratoře pro skupinu oddělení Neuroregenerace (detašované pracoviště v Biocev) s nástupem ihned.

10. 11. 2023

Místo výkonu: Vestec u Prahy

Děkan Hudební a taneční fakulty AMU v Praze vypisuje inzerát na pozici Projektový manažer / projektová manažerka investičních projektů HAMU. 

9. 11. 2023

Místo výkonu: Praha

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně Fakulta managementu a ekonomiky vypisuje výběrové řízení na obsazení pozic postdoktorandů / postdoktorandek - vědecký / akademický pracovník (vědecká / akademická pracovnice). Hlásit se je možné nejpozději do 28. 11. 2023.

31. 10. 2023

Místo výkonu: Zlín

Strana 1 z 2