facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Metropolitní univerzita Praha přijme na Katedru mediálních studií kvalifikovaného experta/ku do pozice Odborný/á asistent/ka s titulem Ph.D. či jeho ekvivalentem v oboru Mediální studia.

23. 5. 2024

Místo výkonu: Praha

Univerzita Pardubice přijme nového kolegu / novou kolegyni na pozici Ombudsman / Ombudsmanka.

17. 5. 2024

Místo výkonu: Pardubice

Technická univerzita v Liberci, Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace (CXI) hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Datový analytik, vývojář/ka ML/AI aplikací.

16. 5. 2024

Místo výkonu: Liberec

Technická univerzita v Liberci, Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace (CXI) hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Vývojář/ka SW aplikací.

16. 5. 2024

Místo výkonu: Liberec

AMIRES (Czech Republic) is opening a position for Project Manager of European R&D&I projects in Energy & Sustainability domain.

15. 5. 2024

Místo výkonu: Praha

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR hledá do finanční účtárny kolegu nebo kolegyni na pozici „Administrativní podpora ekonomického úseku“.

14. 5. 2024

Místo výkonu: Praha

Středoevropský technologický institut Masarykovy univerzity (CEITEC MU) hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Zástupce/zástupkyně ředitele pro administrativu.

14. 5. 2024

Místo výkonu: Brno

Kancelář Akademie věd České republiky vyhlašuje výběrové řízení na pozici asistent/ka ředitele Kanceláře Akademie věd ČR.

3. 5. 2024

Místo výkonu: Praha

Institute of Physics of the Academy of Sciences of the Czech Republic (FZU) currently looking for a Postdoctoral Researcher to join a new, ERC-STG funded, research team led by Tim Verhagen, established to investigate 2D sandwiches.

3. 5. 2024

Místo výkonu: Praha

AI|ffinity je technologický startup, který hledá vhodné kandidáty/ky na pozici Projektový/á manažer/ka grantů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.

1. 5. 2024

Místo výkonu: Praha

The Rector of Palacký University Olomouc announces a Call for the Position of Director of the Czech Advanced Technology and Research Institute of Palacký University Olomouc (CATRIN).

26. 4. 2024

Místo výkonu: Olomouc

Laserové centrum ELI Beamlines, které je součástí mezinárodní instituce The Extreme Light Infrastructure ERIC (ELI ERIC), hledá kandidáty na pozici Laser Operator.

17. 4. 2024

Místo výkonu: Dolní Břežany

Strana 1 z 2