facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

The Rector of Palacký University Olomouc announces a Call for the Position of Director of the Czech Advanced Technology and Research Institute of Palacký University Olomouc (CATRIN).

18. 6. 2024

Místo výkonu: Olomouc

Technické univerzity v Liberci, Oddělení nanochemie Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace hledá vhodné kandidáty a kandidátky pro pozici Vědec / vědkyně - grantový/á specialista/ka.

14. 6. 2024

Místo výkonu: Liberec

Technologická agentura České republiky (TA ČR) hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pozici Metodik/čka - Administrátor/ka vnitřní dokumentace.

11. 6. 2024

Místo výkonu: Praha

Národní ústav duševního zdraví – moderní výzkumně a klinicky orientované centrum pro oblast duševního zdraví – vypisuje výběrové řízení na místo Projektový/á manažer/ka projektu.

7. 6. 2024

Místo výkonu: Klecany

Národní ústav duševního zdraví – moderní výzkumně a klinicky orientované centrum pro oblast duševního zdraví – vypisuje výběrové řízení na místo Data Steward.

7. 6. 2024

Místo výkonu: Klecany

Knihovna AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Asistent/asistentka ředitelky.

31. 5. 2024

Místo výkonu: Praha

Děkan Fakulty chemické Vysokého učení technického v Brně vyhlašuje pro Ústav fyzikální a spotřební chemie výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Akademická výzkumná pracovnice / akademický výzkumný pracovník se zaměřením na fyzikální chemii – mikrofluidní techniky a fluorescenční spektroskopie.

28. 5. 2024

Místo výkonu: Brno

Grantová agentura České republiky (GA ČR) hledá nové členy hodnoticích panelů.

28. 5. 2024

Místo výkonu: Česká republika

Rektor Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem vypisuje výběrové řízení na obsazení místa právník/právnička.

8. 3. 2024

Místo výkonu: Ústí nad Labem

Rektor Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava vypisuje výběrové řízení na pozici sekretář/ka (TH zaměstnanec/zaměstnankyně) Ústřední knihovny. Přihlášky je možné zasílat do 29. února 2024.

23. 2. 2024

Místo výkonu: Ostrava

Knihovna Akademie věd ČR přijme nového kolegu či kolegyni na pozici Data steward na plný nebo částečný úvazek do oddělení Open Science. Životopis s motivačním dopisem je nutné odeslat do 15. února 2024.

2. 2. 2024

Místo výkonu: Praha

Rád/a se zabýváš hledáním pravé podstaty technických řešení? Zajímá tě, jak věci fungují? To by se ti u nás mohlo líbit! Patentařina je mix různých oborů – techniky, vědy, překladatelství i práva. Vyžaduje logické uvažování, pečlivost, ale také schopnost efektivní komunikace s lidmi, psaní souvislých textů a trošku detektivního ducha.

15. 11. 2023

Místo výkonu: Brno

Strana 1 z 2