facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Láká vás pracovat s komunitou českých vědců v zahraničí a přibližovat jejich znalosti a zkušenosti do Česka? Vnímáte zahraniční zkušenost jako jednu z nejvíce určujících etap vašeho života? Chcete se aktivně podílet na formování českého vědeckého a inovačního prostředí? Staňte se ředitelkou/ředitelem Czexpats in Science.

1. 10. 2022

Místo výkonu: Praha

Do našeho týmu v Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR v kanceláři OP VVV hledáme kolegu/kolegyni pro zajištění administrativní podpory projektů financovaných z fondů EU.

30. 9. 2022

Místo výkonu: Praha

Biologické centrum AV ČR vypisuje výběrové řízení na pozici Projektový manažer pro projekt Cure4Aqua.

29. 9. 2022

Místo výkonu: České Budějovice

Do Vývojového centra ÚOCHB hledáme vývojového pracovníka či pracovnici se zaměřením na elektrotechniku. Tým centra je oborově velmi široký a je součástí vědecké komunity. Centrum vyvíjí specifická zařízení pro vědecké účely. Práce je rozmanitá a člověk se zájmem o věc se může plně realizovat.

28. 9. 2022

Místo výkonu: Praha

Oddělení personální a mzdové Masarykova onkologického ústavu přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici personální referent – grantový specialista.

26. 9. 2022

Místo výkonu: Brno

Ředitel Středoevropského technologického institutu (CEITEC MU) vyhlašuje výběrové řízení na pozici Manažer/ka Ph.D. studia.

25. 9. 2022

Místo výkonu: Brno

Úsek projektové podpory Masarykova onkologického ústavu hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Projektový administrátor a analytik.

24. 9. 2022

Místo výkonu: Brno

Středočeské inovační centrum hledá nového člena týmu, který by chtěl nahlédnout pod pokličku inovací a nejmodernějšího vývoje v oblasti laserů, biomedicíny nebo jaderného výzkumu ve Středočeském kraji. 

17. 9. 2022

Místo výkonu: Praha

Technologické centrum AV ČR/Národní informační centrum pro evropský výzkum hledá kandidáta/kandidátku na pozici konzultant/ka pro finanční otázky a management evropských výzkumných projektů.

16. 9. 2022

Místo výkonu: Praha

Biologické centrum AV ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici projektový manažer pro projekty ERA Chair. Zájemci se mohou přihlašovat do 31. října 2022.

15. 9. 2022

Místo výkonu: Praha

Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici transferář junior – podpora projektu.

11. 9. 2022

Místo výkonu: Praha

Oddělení hydrologie Ústavu pro hydrodynamiku AV ČR, v. v. i. hledá nového kolegu/kolegyni se zaměřením na lesnictví či botaniku, který/á by doplnil/a naše výzkumné aktivity o témata týkající se vodního režimu rostlin, např. sezónní vláhové nároky a transpirace rostlin s ohledem na množství vody v půdě, odběr živin a vody z půdního profilu kořenovým systémem aj. Téma výzkumu si upřesníme v rámci diskuze na osobním pohovoru.

6. 9. 2022

Místo výkonu: Praha

Strana 1 z 3