facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Ústav experimentální medicíny AV ČR v. v. i. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Odborný pracovník výzkumu a vývoje pro skupinu Neurochemie.

29. 11. 2023

Ústav experimentální medicíny AV ČR

Ústav experimentální medicíny AV ČR v. v. i. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Postdoktoranda pro skupinu Neurochemie.

29. 11. 2023

Ústav experimentální medicíny AV ČR

Děkan Fakulty chemicko - technologické Univerzity Pardubice vypisuje výběrové řízení na pozice profesor/profesorka; docent/docentka; odborný asistent/odborná asistentka pro oblasti chemického a environmentálního inženýrství.

24. 11. 2023

Místo výkonu: Pardubice

Rád/a se zabýváš hledáním pravé podstaty technických řešení? Zajímá tě, jak věci fungují? To by se ti u nás mohlo líbit! Patentařina je mix různých oborů – techniky, vědy, překladatelství i práva. Vyžaduje logické uvažování, pečlivost, ale také schopnost efektivní komunikace s lidmi, psaní souvislých textů a trošku detektivního ducha.

15. 11. 2023

Místo výkonu: Brno

Ústav experimentální medicíny AV ČR v.v.i. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Laborant/ka do buněčné laboratoře pro skupinu oddělení Neuroregenerace (detašované pracoviště v Biocev) s nástupem ihned.

10. 11. 2023

Místo výkonu: Vestec u Prahy

Děkan Hudební a taneční fakulty AMU v Praze vypisuje inzerát na pozici Projektový manažer / projektová manažerka investičních projektů HAMU. 

9. 11. 2023

Místo výkonu: Praha

Ústav hematologie a krevní transfuze v Praze, prvotřídní centrum medicíny a špičkového výzkumu v oblasti hematologie a hematoonkologie v ČR, nabízí pracovní příležitost pro HR specialistu/ku v rámci dotačního projektu OP Zaměstnanost plus.

7. 11. 2023

Místo výkonu: Praha

CZARMA (Česká asociace manažerů a administrátorů ve výzkumu, z. s.) - profesní sdružení manažerů a administrátorů ve výzkumu (509 členů), které má za cíl sdružovat a propojovat manažery a administrátory ve vědě a výzkumu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Tajemník / tajemnice. Předpokládaný datum nástupu 1.1.2024.

4. 11. 2023

Místo výkonu: z domova

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně Fakulta technologická vypisuje výběrové řízení na obsazení pozic postdoktorandů / postdoktorandek v rámci programu „Creativity, Inteligence & Talent pro Zlínský kraj“.

3. 11. 2023

Místo výkonu: Zlín

Pro Centrum materiálového výzkumu Fakulty chemické Vysokého učení technického v Brně hledáme Finančního administrátora projektů s nástupem od 1. prosince 2023 nebo dle dohody.

2. 11. 2023

Místo výkonu: Brno

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně Fakulta managementu a ekonomiky vypisuje výběrové řízení na obsazení pozic postdoktorandů / postdoktorandek - vědecký / akademický pracovník (vědecká / akademická pracovnice). Hlásit se je možné nejpozději do 28. 11. 2023.

31. 10. 2023

Místo výkonu: Zlín

Česká zemědělská univerzita v Praze přijme personalistku/personalistu do personálního oddělení Odboru řízení lidských zdrojů s nástupem 1. prosince 2023 nebo dohodou.

20. 10. 2023

Místo výkonu: Praha

Strana 1 z 2