facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

Skupina cíleného výzkumu dr. Gabriela Birkuše „Vyléčení hepatitidy B“ v Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR se zabývá objevováním látek vhodných pro léčbu chronické hepatitidy B, rakoviny a autoimunitních onemocnění.

12. 5. 2023

Místo výkonu: Praha

Vědecká skupina „Strukturní parazitologie“ vedená dr. Sebastianem Zollem hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Manažera laboratoře jako zástup za mateřskou dovolenou. Skupina je zaměřená na porozumění strukturního základu interakce mezi povrchovými proteiny eukaryotických parazitů a lidskými hostitelskými faktory.

12. 5. 2023

Místo výkonu: Praha

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR (ÚOCHB), špičková evropská výzkumná instituce a jeden z nejúspěšnějších ústavů Akademie věd ČR, hledá do svého týmu posilu na pozici Referent evidence majetku (ž/m).

12. 5. 2023

Místo výkonu: Praha

PrimeCell Bioscience a.s. je biotechnologická společnost zabývající se vývojem a klinickým testováním biologických léčivých přípravků a medicínských technologií, které mění genové a buněčné vlastnosti tak, aby se podpořila obnova postižených tkání a orgánů. Samostatným směrem je vývoj inovativních metod, materiálů a postupů umožňujících preklinické a klinické testování moderních technologií.

11. 5. 2023

Místo výkonu: Praha

Ústav informatiky Akademie věd České republiky vypisuje výběrové řízení na pozice Projektový(á) administrátor/ka.

10. 5. 2023

Místo výkonu: Praha

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT, Oddělení strategických projektů hledá vhodné kandidáty na pozici: projektový/á manažer/ka pro grantové projekty českých i evropských dotačních schémat.

3. 5. 2023

Místo výkonu: Praha

Středoevropský technologický institut Masarykovy univerzity (CEITEC MU) hledá kandidáta či kandidátku na pozici tiskový/tisková mluvčí (Communications Lead).

3. 5. 2023

Místo výkonu: Brno

Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského vyhašuje výběrové řízení na pozici Postdoctoral Researcher in Nano Optics. Hlásit se je možné do 30. 7. 2023.

19. 4. 2023

Místo výkonu: Praha

Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského vyhlašuje výběrové řízení na pozici Optical Microscopist. Hlásit se je možné do 30. 7. 2023.

19. 4. 2023

Místo výkonu: Praha

Strana 2 z 2