facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
CZELO

CZELO

Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu podporuje účast českých institucí ve výzkumných a vzdělávacích programech EU.

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) přináší finální verze pracovních programů Horizontu Evropa pro nadcházející období, informace o Závěrech a Doporučení, které přijala Rada pro konkurenceschopnost a o nových členech Vědecké rady ERC, či o tématech jednání na pátém Evropském vzdělávacím summitu.

13. 12. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu (CZELO) informuje o letošních úspěšných vědcích v soutěži ERC Starting Grants, o auditu a synergiích mezi programem Horizont 2020 a strukturálními fondy či o novinkách v oblasti výzkumných misí EU.

29. 11. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Dozvíte se o právě zveřejněných pracovních programech Horizontu Evropa a nové výzvě v rámci programu Digitální Evropa. Dočtete se rovněž, jak probíhaly infodny k Erasmus+, konference k SET Plánu a EduCafé na téma dezinformací.

23. 11. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu (CZELO) připravila další týdenní přehled novinek. Dozvíte se o výběrovém řízení členů řidícího výboru CoARA a o tom, jak proběhl náš webinář na téma Nového evropského Bauhausu. Zjistíte také, co obsahuje nová Etická příručka Evropské komise pro používání umělé inteligence a dat ve výuce nebo co přináší revize rámce pro státní podporu výzkumu, vývoje a inovací.

7. 11. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek: Co obsahuje pracovní program Evropské komise pro rok 2023, co nabízí nová výzva EIT Deep tech talent a co se událo v podpoře aliancí Evropských univerzit. Ohlíží se také za předsednickou konferencí k výzkumným infrastrukturám (ICRI) nebo za další edicí školení pro projektové manažery zemí V4.

27. 10. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nepřehlédněte, co přinesly letošní Evropské dny pro výzkum a inovace nebo výzvu pro experty v oblasti Misí. Dozvíte se také o možnosti zapojení se do veřejné konzultace k Aktu o čipech či do nové výzvy v rámci programu Digitální Evropa.

20. 10. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nepřehlédněte novou příručku k synergiím mezi EIT a MSCA nebo možnost registrovat se na webinář k Novému evropskému Bauhausu. Dozvíte se také jak se zapojit do programu MSCA4Ukraine nebo o nových výzvách pro aliance Evropských univerzit. Přečíst si můžete také o příležitostech pro výzkum mozku nebo kvantových počítačích v České republice.

12. 10. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nepřehlédněte vydání nové příručky k synergiím mezi Horizontem Evropa a ERDF či nové Evropské inovační agendy. Dozvíte se také, co nás čeká v nejbližších měsících v rámci programu Horizont Evropa a co přineslo setkání pracovní skupiny IGLO na téma EIT HEI Iniciativy pro vysokoškolské instituce. 

12. 7. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Najdete v něm nové video, které propaguje českou vědu, výzkum a vzdělávání zahraničním partnerům. Přečíst si můžete také třeba o nových výzvách Euratomu na podporu vědců z Ukrajiny nebo výzvách v rámci partnerství Innovative Health Initiative.

5. 7. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Podívejte se na záznam z informačního webináře k projektům Virtuálních výměn v oblasti vysokoškolského vzdělávání a mládeže, přihlaste se na Evropské dny pro výzkum a inovace a nebo se zapojte do testování kritérií značky společného Evropského diplomu.

28. 6. 2022
CZELO
Array
(
)