facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
CZELO

CZELO

Česká styčná kancelář pro vzdělávání a výzkum v Bruselu podporuje účast českých institucí ve výzkumných a vzdělávacích programech EU.

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Nezmeškejte výzvu Breakthrough Energy Catalyst pro projekty využívající zelené technologie, novou soutěž New Industry 5.0 Award nebo výběrové řízení do misijních rad. Přečtěte si také o výsledcích ERC Starting Grants, novém portálu o vzdělávání v Evropě nebo o prioritách francouzského předsednictví.

18. 1. 2022
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si například o nové Evropské strategii pro univerzity, o výběru programových manažerů Evropské rady pro inovace nebo o aktualizovaném pracovním programu k misím.

21. 12. 2021
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si například o nové strategii Evropské unie, tzv. Globální bráně, o statistice výdajů na výzkum a vývoj v EU za rok 2020 nebo o nové aktivitě programu Erasmus+ umožňující virtuální výměny mládeže s regiony mimo EU.

14. 12. 2021
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si o závěrech listopadové Rady z oblasti výzkumu i vzdělávání, výsledcích konzultací k reformě hodnocení výzkumu či o nové příručce CulturEU. Nenechte si ujít ani novou výzvu na podporu Evropských univerzit.

7. 12. 2021
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si o novinkách v oblasti mise „Klimaticky neutrální a inteligentní města“, o závěrech konference k novému evropskému výzkumnému prostoru a o zprávě o zastoupení žen v oblasti výzkumu.

30. 11. 2021
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si o novinkách v oblasti Evropské rady pro výzkum a Evropské rady pro inovace, o nové strategii v oblasti půdy či o nově zveřejněných výzvách Evropského sboru solidarity.

23. 11. 2021
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si o spolupráci v oblasti duševního vlastnictví, nové výzvě Women TechEU nebo o dohodě mezi pobaltskými státy a Beneluxem.

16. 11. 2021
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Přečtěte si o připravované misi pro města, nových výzvách pro experty a výzkumníky či o pokračování Turingova schématu.

9. 11. 2021
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Zjistěte, které země budou nově spolupracovat ve výzkumných programech EU, či co bylo tématem zasedání pracovní skupiny IGLO. Také si zapište do diáře připravovaný webinář, který se bude věnovat příležitostem pro společenské a humanitní vědy v Horizontu Evropa

2. 11. 2021
CZELO
Array
(
)

Česká styčná kancelář v Bruselu (CZELO) připravila týdenní přehled novinek. Vyjádřete se ke zjednodušení podmínek pro poskytování podpory na výzkum, vývoj a inovace nebo zjistěte, jaké jsou aktuality z Evropského inovačního institutu.

26. 10. 2021
CZELO
Array
(
)