facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Konference: Digitální transformace univerzit

8. 6. 2023
Konference: Digitální transformace univerzit

V Pardubicích se 5. a 6. září 2023 bude konat 2. ročník konference Digitální transformace univerzit. Akci pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, která cílí na IT a management vysokých škol, pořádá Univerzita Pardubice, Dolphin consulting a Microsoft.

Konference má za cíl podpořit výměnu best practice z procesu digitalizace a napomoci tak vybudovat komunitu podporující digitální transformaci univerzit.

Konference je svým zaměřením určena hlavně pro akademické pracovníky, členy vrcholového i středního managamentu vysokých škol a dalších výzkumných organizací. Přijít může ale kdokoli, koho se digitalizace dotýká z hlediska změn procesů, jejich hodnocení a rozhodování založené na datech, stejně jako financování či řízení těchto změn.

Letošní ročník se zaměří mimo jiné i na dopady procesu transformace univerzit na orgány veřejné moci v oblasti digitalizace jejich klíčových procesů, na to, jaké legislativní požadavky mají nyní univerzity naplňovat, jak nabídnout nové digitální služby studentům, jak zvládnout zvýšené požadavky na strategické řízení založené na datech a co dalšího se v oblasti vysokého školství chystá.

Na konferenci je možné se registrovat do 1. 9. na těchto webových stránkách, program konference je dostupný zde.

 

Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR

 

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 20 21
28 29 30