facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Science for Society 2021

5. 5. 2021
Science for Society 2021

Science for Society je konference pořádaná Masarykovou univerzitou a jejím cílem je přiblížit různorodé aktivity univerzity široké veřejnosti. První ročník se bude věnovat  tématu role univerzity ve společnosti v době krize a proběhne online už 12.května 2021.

Science for Society

První ročník plánovaný na květen 2021 se bude věnovat aktivitám souvisejícími s pandemií COVID-19 – tématem konference konkrétně bude reflexe zapojení Masarykovy univerzity do řešení zdravotních a sociálních aspektů koronavirové krize. Na konferenci vystoupí odborníci, vědci a řídící pracovníci, kteří se významným způsobem podílí na zvládání koronavirové pandemie, a to jak z hlediska medicínského či výzkumného, tak z hlediska společenského.

Konference začne ve středu 12. května 2021 v 9 hodin a skončí 16 hodin. Sledovat ji bude možné online, kompletní program najdete zde. Registrace není povinná, akci bude možné sledovat i na webu akce bez přechozí registrace. Pokud se ale registrujete, bude vám konání akce připomenuto a také se budete ke konferenci připojit rovnou pomocí odkazu, který vám přijde do mailu.

 

Zdroj: Masarykova univerzita

redakčně upraveno

« Září 2022 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
10 11
18
24 25