facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Workshop: Twitter pro vědce / začátečníky

9. 4. 2021
Workshop: Twitter pro vědce / začátečníky

Twitter se v uplynulých letech stal klíčovou sociální sítí pro celou vědeckou komunitu, vědecké instituce i vědce samotné. Společnost alevia pořádá dne 8. 6. 2021 on-line webinář, který se bude věnovat právě komunikaci vědy na této sociální síti. Registrace je zahájena.

Účastníci workshopu se seznámí s možnostmi komunikace prostřednictvím sociální sítě Twitter. Budou diskutovat formu a obsah publikovaných příspěvků nebo jejich správné načasování a naučí se používat technické finty, které tato sociální síť nabízí.

Praktickými ukázkami účastníky provede Tomáš Kodydek, který se profesionální správě sociálních sítí věnuje dlouhodobě. Vystudoval na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Další studium a pracovní stáže absolvoval ve Skotsku, v Portugalsku a na univerzitách ve slovinském Mariboru nebo švýcarském Sankt Gallen. Od února 2020 se stará o web a sociální sítě Univerzity Karlovy.

Workshop se uskuteční on-line prostřednictvím platformy ZOOM. Počet účastníků je omezen. Více informací a registraci naleznete zde.

 

twitter logo 1alevia 1

 

 

 

 

 

Zdroj: alevia