facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ALEVIA: Vzdělávací modul 8 – management výzkumu, vývoje a inovací

19. 1. 2023
ALEVIA: Vzdělávací modul 8 – management výzkumu, vývoje a inovací

Společnost alevia pořádá v rámci komplexního vzdělávacího programu 2022/2023 modul 8, který se zaměří na tematiku managementu výzkumu, vývoje a inovací. Dvoudenní workshop se uskuteční 21. – 22. února 2023 v Hradci Králové.

2023018alevia modul8

Komplexní vzdělávací program v oblasti výzkumu, vývoje a inovací (VVI) je určen projektovým manažerům a manažerkám, pracovníkům a pracovnicím na všech stupních řízení ve výzkumných organizacích všech právních forem, vědcům a vědkyním se zájmem o danou problematiku, pracovníkům ve státní správě a samosprávě, kteří se setkávají s problematikou VVI, pracovníkům poskytovatelů podpory, zaměstnancům center transferu znalostí, RIS3 manažerům na národní a regionální úrovni i zástupcům subjektů z aplikační sféry.

Modul 8 se zaměří na problematiku managementu výzkumu, vývoje a inovací především s ohledem na řízení výzkumné organizace. Budeme diskutovat strategické řízení na úrovni výzkumné organizace, podíváme se na některé rozdíly mezi výzkumnou organizací, veřejnou správou a podnikatelskými subjekty. Zaměříme se specificky na řízení výzkumných projektů, výzkumné infrastruktury či lidských zdrojů.

V roli lektorů tohoto modulu se představí Lukáš PalkoMartina Pokorná, celým modulem provází jako facilitátor Aleš Vlk. Účastníci dvoudenního modulu obdrží certifikát o jeho absolvování. Podrobnosti se můžete dočíst zde.

Uzávěrka registrace je 10. února 2023 nebo do vyčerpání kapacity.

Cílem celého programu je rozšířit teoretické znalosti a praktické dovednosti v dané oblasti a rozvinout profesní a kariérní růst účastníků modulů. Počet účastníků každého modulu vzdělávacího programu je v jednotlivých modulech limitován na cca 20 z důvodu zachování nejvyššího možného stupně interaktivity a individuálního přístupu. V průběhu modulu se střídají přednášky, diskuse, samostatné a týmové práce a prezentace výstupů. Důraz je kladen na řešení modelových situací, ve kterých jsou nastoleny konkrétní a skutečné problémy.

Zdroj: alevia

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 20 21
28 29 30