facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Be Smart, Think Blue - konference a partnerská burza

20. 7. 2016
Be Smart, Think Blue - konference a partnerská burza

Ve dnech 19. 9. – 20. 9. 2016 se v polském Gdaňsku bude konat konference a partnerská burza - Be Smart, Think Blue.

 Program konference Be Smart, Think Blue (19. září) je zaměřen na představení příležitostí a výzev pro výzkumné a inovační projekty v oblasti využití potenciálu moří a oceánů, včetně příkladů projektů reflektujících regionální inovační strategie pro chytrou specializaci (RIS3) v oblasti Baltského moře i jinde v Evropě.

20. září se uskuteční partnerské setkání pro výzvy H2020 v oblasti Blue growth. Témata výzev pro rok 2017 jsou obsažena v pracovních programech H2020 pro společenské výzvy 2 (Sustainable agriculture, food, marine and maritime research, aquaculture...) a 4 (Transport) a jsou k dispozici na Účastnickém portálu.

V dopoledních hodinách budou mít zájemci možnost prezentovat krátce své výzkumné záměry (flash presentations), odpoledne pak proběhnou organizovaná dvoustranná setkání potenciálních partnerů na základě výběru z předem připravených nabídek spolupráce.

Partnerské setkání je spoluorganizováno sítěmi národních kontaktních pracovníků (NCP) pro H2020 sdružených v projektech BioHorizon a ETNA2020.

Registrace na konferenci a partnerské setkání je otevřena do 5. září 2016. Je možné se zaregistrovat na jeden nebo oba dny. Účast je bez poplatku. Více informací o konferenci a partnerské burze a možnost registrace zde.

Zdroj: TC AV ČR