facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Online workshop: Jak napsat návrh na individuální stipendia MSCA?

21. 5. 2020
Online workshop: Jak napsat návrh na individuální stipendia MSCA?

Technologické centrum AV ČR zve na on-line workshop žadatelů na téma: Jak napsat soutěžní návrh na individuální stipendia Marie Skłodowska-Curie? Workshop se bude konat 22. června 2020.

On-line workshop bude zaměřen na praktické aspekty psaní návrhů. Workshop je otevřen vědcům ze všech oborů, kteří v současné době připravují návrh výzvy MSCA-IF 2020 a jsou v kontaktu se svou budoucí hostitelskou institucí / supervizorem ohledně svého konkrétního pracovního plánu.

K účasti na odpoledním workshopu jsou žadatelé povinni zaslat životopis (max. 5 stran) a krátký výpis z návrhu (max. 2 000 znaků) podle pokynů v Průvodci pro žadatele.

Svůj životopis a abstrakt zasílejte do 5. června 2020 v jednom wordovském dokumentu paní Lence Sechterové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Všechny materiály budou považovány za důvěrné.

Registrace je otevřena do 5. června 2020. Odkazy na on-line workshop budou zaslány pouze registrovaným účastníkům nejpozději do 17. června 2020

Akce se bude konat v angličtině. Překlad nebude zajištěn.

 

Podrobné informace jsou k dispozici zde.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (SA)

Zdroj: Technologické centrum AV ČR