facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Tradiční mikulášský workshop k právnímu rámci VVI

25. 9. 2017
Tradiční mikulášský workshop k právnímu rámci VVI

Poslední letošní workshop k aktualitám právního rámce v oblasti výzkumu, vývoje a inovací, který pořádá společnost alevia ve spolupráci s Karlem Zuskou z AK HOLEC, ZUSKA & Partneři, se uskuteční již tradičně na začátku prosince v Praze. Přihlašovat se můžete už nyní.

„Mikulášský“ workshop se letos uskuteční dne 5. 12. 2017. Bude se zabývat průřezově všemi oblastmi (veřejné zadávání a veřejná podpora, novela zákona 130/2002 Sb., význam zápisu na Seznam výzkumných organizací, rozhodnutí Nejvyššího správního soudu upřesňující vztah mezi příjemcem a poskytovatelem dotací atd.). Dále shrneme hlavní událostí letošního roku a pokusíme se o výhled toho, co můžeme očekávat v roce 2018. Podrobnější program bude uveden před konáním workshopu.

Pravidelnými účastníky jsou představitelé fakult, vysokých škol, ústavů Akademie věd ČR, ostatních výzkumných organizací a zástupci veřejné správy i soukromého sektoru.

Workshop se koná od 10:00 do cca 16:00 v hotelu IBIS na Smíchově. Kapacita je omezená. Uzávěrka registrace je 22. 11. 2017 nebo do naplnění kapacity. Registrovat se můžete na webu alevia.

DSCN5407

Zdroj: alevia