IP Mediační centrum Praha pořádá Kurz vyjednávání pro IP mediátory a další zájemce z řad advokátů a patentových zástupců, který se bude konat v náhradním termínu ve dnech 13. – 14. 10. 2022. Jedná se o dvoudenní praktický trénink vyjednávání se špičkovým lektorem Vladimírem Nálevkou.
Metody výuky
Trénink je prakticky orientovaný a využívá interaktivních metod. Je založen na praktických cvičeních a případových studiích. Významnou součástí školení jsou simulace vyjednávacích situací a modelování optimálního průběhu vyjednávání. Zkušenosti z těchto aktivit umožní správně reagovat v reálné situaci, pomohou při rychlé volbě odpovídající strategie a taktiky. Zařazována jsou i týmová cvičení, jež podporují vzájemnou výměnu zkušeností účastníků. Dostatek prostoru je ponechám pro diskusi a řešení reálných výzev, s nimiž se účastníci setkávají.
V průběhu tréninku bude promítnut kvalitní výukový film. Účastníci obdrží studijní manuál, kde je komplexně a přehledně zpracována problematika vyjednávání včetně vybraných praktických návodů, případových studií a cvičení. Další pomůckou jsou praktické kartičky s hlavními body vyjednávání (velikost vizitky) v pouzdru. Na závěr dostanou účastníci seznam doporučené literatury.
Cena kurzu a organizační záležitosti
Cena kurzu je stanovena na částku 14.900,- Kč pro účastníka, který je IP mediátorem zapsaným na seznamu IP mediačního centra Praha. Pro účastníka, který je advokátem nebo patentovým zástupcem nezapsaným na seznamu IP mediačního centra Praha, je cena kurzu stanovena na částku 15.900,- Kč.
Pro ostatní účastníky z řad odborné veřejnosti je cena kurzu stanovena na částku 18.900,- Kč. Přihlášky posílejte prosím e-mailem na adresu info@ipmediace.cz, kde Vám registraci na kurz obratem potvrdíme a pošleme Vám fakturu.
Přihlášky je nutné podat do 30. září 2022. Kurz bude probíhat prezenčně v prostorách Úřadu průmyslového vlastnictví, vždy od 9,00hod do 15,00hod. Účastníci obdrží po skončení kurzu certifikát o jeho absolvování.
O lektorovi
Vladimír Nálevka je spolumajitelem a vedoucím konzultantem společnosti Interquality. Vedle toho, že se podílí na řízení společnosti, je jeho hlavní specializací problematika vyjednávání (negociace). Vede jak vnitropodnikové, tak veřejné tréninkové programy a poskytuje poradenskou podporu vyjednavačům i negociačním týmům. Přednáší česky a anglicky. Jako konzultant či školitel působil v desítkách českých i zahraničních společností (jako jsou například bnt attorneys-at-law, Česká spořitelna, Československá obchodní banka, ČEZ, Google, Havel & Partners, innogy, KPMG, LEGO, O2, Pivovary Staropramen, PRK Partners, Rowan Legal, SAP BSCE, Schönherr Rechtsanwälte, Škoda Auto).
Negociační dovednosti školí i v orgánech veřejné správy ČR (MO, MV, MZV). V současné době se jako školitel vyjednávacích dovedností podílí na přípravě předsedů pracovních skupin a jejich alternátů na české předsednictví v Radě EU. Profesionální kontakty jej spojují s Harvardským programem vyjednávání. Spolupracuje s profesorem Williamem L. Urym, spoluzakladatelem tohoto programu a předním světovým odborníkem v oblasti negociace. O problematice vyjednávání publikuje v odborném tisku a spolupracuje i s Českým rozhlasem a Českou televizí. Je autorem knihy „Cesta k dohodě, vyjednávání – hra života“.
Vladimír vystudoval obchodní fakultu VŠE v Praze. Absolvoval dlouhodobou stáž v USA zaměřenou na rozvoj lidských zdrojů. Účastnil se tréninků vyjednávání ve Velké Británii (KENS) a Švýcarsku (ZfU). Je absolventem Program on Negotiation at Harvard Law School, Harvard University.
Více informací naleznete v pozvánce v příloze článku.
Zdroj: IP Mediační centrum Praha
- Zdroj: IP Mediační centrum Praha
- Zdroj: VědaVýzkum.cz
- Datum od: 13.10.2022
- Datum do: 14.10.2022