facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Vyhlášení 16. kola soutěže Grantové agentury Univerzity Karlovy

14. 10. 2018
Vyhlášení 16. kola soutěže Grantové agentury Univerzity Karlovy

Grantová agentura Univerzity Karlovy (GA UK) vyhlásila další kolo soutěže. Přijímány jsou vědecké projekty magisterských nebo doktorských studentů Univerzity Karlovy. Uzávěrka je do 20. 11. 2018.

GA UK je klíčový způsob financování magisterské a především doktorandské vědecké činnosti na Univerzitě Karlově. Grantové projekty mohou být jednoleté až tříleté. Hlásit se mohou studenti ze všech oborů – oponenti v jednotlivých oborech pak posuzují vědeckou závažnost a aktuálnost projektu, zpracování návrhu projektu, reálnost cílů řešení, koncepci a metodiku řešení a přiměřenost finančních nákladů. Grantová agentura přiděluje finanční prostředky vždy na jeden rok – nejvýše však může přidělit 300 tisíc korun.

Student může být jako hlavní řešitel uveden pouze v jednom projektu, jako člen řešitelského kolektivu se ale může účastnit i dalších.

Rektorátní termín pro podání nové přihlášky je 20. 11. 2018. Pro studenty je závazný fakultní termín podání, který je o několik dní dříve než rektorátní - informujte se na Vaší fakultě. Více informací se dozvíte zde.

Projekty podpořené v minulosti si můžete prohlédnout zde.

 

Zdroj: Univerzita Karlova