facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Příjem nových oponentů do databáze Ministerstva průmyslu a obchodu

16. 10. 2018
Příjem nových oponentů do databáze Ministerstva průmyslu a obchodu

Ministerstvo průmyslu a obchodu poptává odborníky na hodnocení projektů výzkumu a vývoje v souvislosti s vyhlášením čtvrté veřejné soutěže v programu TRIO.

V souvislosti s vyhlášením čtvrté veřejné soutěže v programu TRIO Ministerstvo průmyslu a obchodu aktuálně poptává odborníky na hodnocení projektů výzkumu a vývoje. Hledáme odborníky zejména z oblastí lékařských věd, včetně oblasti lékařských přístrojů a zařízení. Vítáni budou také specialisté v oborech chemie, fyziky a matematiky, věd o Zemi (zejména znečištění, sanace, odpady vč. jaderných), biověd (biotechnologie, mikrobiologie, molekulární biologie), zemědělství (zemědělské stroje, veterinární medicína apod.) a širokého spektra průmyslových oborů. Číselník všech oborů, naleznete v příloze a na stránkách www.rvvi.cz pod názvem “Klasifikace oborů (CEP, CEZ, RIV)“

Žádáme zájemce, kteří se budou ucházet o zařazení do databáze oponentů, aby zaslali životopis dle vzorového životopisu, na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to v termínu do 15. listopadu 2018. Pověřený pracovník se se zájemci následně spojí a dohodne další postup.

 

Zdroj: MPO