facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Informační semináře k programu ÉTA

17. 6. 2017
Informační semináře k programu ÉTA

Vzhledem k blížící se první veřejné soutěži v novém programu ÉTA na podporu zapojení společenských a humanitních věd do projektů aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje pořádá Technolgická agentura ČR v Praze a v Brně informační semináře.

Semináře jsou určeny jak pro výzkumné pracovníky, tak pro zástupce podniků a také zástupce fyzických a právnických osob veřejného i soukromého práva, např. kraje, obce, neziskové organizace, kulturní organizace atd. a další širokou odbornou veřejnost se zájmem o zapojení se do programu.

Na semináři se seznámíte s vizí a s cíli programu, s jeho zaměřením a s dalšími skutečnostmi, zejm. se způsobem, jak podat návrh projektu do veřejné soutěže. Dále pohovoříme o tom, kdo je způsobilým uchazečem, o významu a roli aplikačního garanta při řešení projektu, o způsobu hodnocení návrhů projektů apod. Setkání bude koncipováno i jako matchmaking pro setkání možných budoucích partnerů v projektu.

Semináře se uskuteční 18. července 2017 v Praze v Jazz Dock na břehu Vltavy od 10 hod. a 19. července 2017 v Brně v hotelu Santon na Brněnské přehradě od 10 hod.

Pro účast na seminářích se prosím registrujte skrze tyto formuláře níže:

Aktualizace 27.6.2017: Kapacita obou seminářů je již naplněna. Seminář, který se koná 18. července v Praze bude živě vysílán s možností on-line chatu pro Vaše případné dotazy k veřejné soutěži. Odkaz naleznete před zahájením semináře na webových stránkách TA ČR.

 

Zdroj: TA ČR

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 20 21
28 29 30