facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

On-line modul 4: Duševní vlastnictví a jeho ochrana II

22. 6. 2020
On-line modul 4: Duševní vlastnictví a jeho ochrana II

Společnost alevia pořádá v rámci dalšího ročníku komplexního vzdělávacího programu v Praze ve dnech 22. - 23. 9. 2020 čtvrtý modul, který se zaměří na ochranu duševního vlastnictví. S ohledem na současnou epidemiologickou situaci probíhá modul on-line.

Společnost alevia organizuje další ročník komplexního vzdělávacího programu v oblasti výzkumu, vývoje a inovací, který je určen projektovým manažerům a pracovníkům na všech stupních řízení ve výzkumných organizacích všech právních forem, pracovníkům ve státní správě a samosprávě, kteří se setkávají s problematikou VVI, pracovníkům poskytovatelů podpory, zaměstnancům center transferu znalostí, RIS3 manažerům na národní a regionální úrovni i zástupcům subjektů z aplikační sféry. Program se skládá z dvanácti dvoudenních tematických modulů.

dumodul4

Modul 4, který se bude konat 22. a 23. v září 2020, se zaměří na roli Úřadu průmyslového vlastnictví a Evropské unie v průmyslově právní problematice a specificky na patenty a užitné vzory, ověření patentové čistoty a také na vlastní postup při podávání patentové přihlášky. V roli lektorů se představí Kateřina Hartvichová (HARBER IP) a Michal Jordán (PatentEnter). Registrovat se můžete zde.

Termíny konání dalších modulů aktuálního ročníku naleznete zde. Uzávěrka registrace je vždy měsíc před konáním daného modulu nebo do vyčerpání kapacity.

Cílem celého programu je rozšířit teoretické znalosti a praktické dovednosti v dané oblasti a rozvinout profesní a kariérní růst účastníků modulů. Počet účastníků každého modulu vzdělávacího programu je v jednotlivých modulech limitován na cca 25 z důvodu zachování nejvyššího možného stupně interaktivity a individuálního přístupu. V průběhu modulu se střídají přednášky, diskuse, samostatné a týmové práce a prezentace výstupů. Důraz je kladen na řešení modelových situací, ve kterých jsou nastoleny konkrétní a skutečné problémy.

 

Zdroj: alevia

 

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 20 21
28 29 30