facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

Workshop: Practical aspects of the implementation of the HR Strategy for Researchers

15. 3. 2018
Workshop: Practical aspects of the implementation of the HR Strategy for Researchers

ŘO OP VVV informuje, že EURAXESS Česká republika zve všechny zástupce příjemců dotace výzvy Rozvoj kapacit pro výzkum a vývoj na workshop s názvem Practical aspects of the implementation of the Human Resources Strategy for Researchers, který se uskuteční dne 26. 4. 2018 v budově Akademie věd ČR.

Workshop bude zaměřen na praktické otázky spojené s implementací Strategie lidských zdrojů pro výzkumné pracovníky a s přípravou interní analýzy a akčního plánu. Workshopu se budou účastnit dvě zahraniční expertky z institucí, kterým již HR Award bylo uděleno a nyní působí jako hodnotitelky projektů, paní Karen Vandevelde z Univerzity v Gentu (Belgie) a paní Barbara Unković z Univerzity v Pule (Chorvatsko).

Workshop se uskuteční ve čtvrtek 26. 4. 2018 od 10:00 v budově Akademie věd ČR na adrese Národní 1009/3, Praha 1 (místnost 205). Na akci jsou zváni projektoví manažeři, personalisté a jiní pracovníci z institucí, které se již přihlásily k Chartě a Kodexu. Účast je omezena na 4 osoby z jedné organizace. Workshop se uskuteční v angličtině, tlumočení do českého jazyka nebude zajištěno. Program workshopu včetně registračního odkazu je k dispozici zde.

Workshopu bude ve středu 25. 4. 2018 předcházet informativní seminář určený pro organizace, které se ještě nepřihlásily k Chartě a Kodexu. Bližší informace o obou akcích jsou k dispozici zde.

Pro více informací kontaktujte prosím Kateřinu Svobodovou, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. č. 221 403 849.

 

Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy