facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Anketa čtenářů

Anketa čtenářů

Pravidelný seriál Anketa čtenářů nabízí pohled a vyjádření čtenářů portálu Vědavýzkum.cz na aktuální a živá témata z českého prostředí výzkumu, vývoje a inovací.

Portál Vědavýzkum.cz vyhlašuje nový díl pravidelného seriálu Anketa čtenářů. Další vydání se tentokrát zaměří na fungování Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI), klíčového orgánu české vědní politiky. Napište nám svůj názor na fungování RVVI a na to, jak podle Vás reprezentuje zájmy českých vědců a vědkyň.

4. 8. 2022
Anketa čtenářů
Array
(
)

Čtenářů a čtenářek portálu Vědavýzkum.cz jsme se zeptali na to, co je podle nich největší problém v současném systému odměňování akademické práce. Podívejte se, co trápí české vědce a vědkyně a co by se podle nich mělo v otázce spravedlivého odměňování změnit.

1. 8. 2022
Anketa čtenářů
Array
(
)

Z výsledků ankety čtenářů a čtenářek portálu Vědavýzkum.cz, která se zabývala spravedlivým ohodnocením pracovníků a pracovnic v oblasti výzkumu, vývoje a inovací, vyplývá, že názory v této oblasti jsou velmi různorodé. Podívejte se, co trápí české vědce a vědkyně a co by se podle nich mělo v otázce odměňování změnit.

25. 7. 2022
Anketa čtenářů
Array
(
)

Portál Vědavýzkum.cz vyhlašuje nový díl pravidelného seriálu Anketa čtenářů. Dalším tématem, ke kterému se můžete vyjádřit, je spravedlivé ohodnocení pracovnic a pracovníků ve vědě. Jak by mělo mzdové či platové ohodnocení fungovat a co je podle Vás v této oblasti aktuálně největší problém?

30. 6. 2022
Anketa čtenářů
Array
(
)

První díl nového seriálu přináší pohled čtenářů a čtenářek portálu Vědavýzkum.cz na téma rodičovství a vědy. Co jsou největší výzvy při kombinování vědeckého povolání a rodičovství a co by celou situaci nejvíce usnadnilo?

17. 6. 2022
Anketa čtenářů
Array
(
)