facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Výzva EIT Digital pro inovační centra 2017

5. 4. 2017
Výzva EIT Digital pro inovační centra 2017

Evropská platforma pro digitální inovaci EIT Digital vyhlásila výzvu ARISE Europe pro inovační centra v zemích, jejichž zapojení je zatím minimální. Mezi ty patří i Česká republika.

EIT Digital je znalostní a inovační společenství Evropského institutu pro inovace a technologie (EIT). Jeho posláním je podporovat digitální technologické inovace a podnikatelské talenty, a tím také hospodářský růst a kvalitu života v Evropě.

ARISE Europe program se soustředí na budování spolupráce s místními partnery, investory a začínajícími podniky a zajišťuje rámec pro spolupráci s EIT Digital a jejich vlastními partnery.

Výzva byla vyhlášena za účelem podpory rozvoje místních inovačních a vzdělávacích ekosystémů, v zemích jejichž zapojení do aktivit EIT Digital je zatím minimální. Mezi těmito zeměmi je i Česká republika nebo Slovensko. Inovační centra, která mají zájem o trvalejší spolupráci, mohou vyplnit přihlášku, ve které představí svůj tým, své dosavadní úspěchy, místní prostředí. využívané technologie a poskytované služby.

Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2014. Více informací, včetně hlavních kriterií pro výběr mezi žadateli naleznete zde.

Zdroj: Horizont 2020