facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Nabídky pracovních pozic

Nabídky pracovních pozic

INESAN vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici výzkumný/á pracovník/ice. Do svého týmu hledáme kolegyni či kolegu se specializací na environmentální a/nebo sociologický výzkum.

4. 6. 2020

Místo výkonu: Praha

INESAN vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici výzkumný/á pracovník/ice. Do svého týmu hledáme kolegyni či kolegu se specializací na metodologii výzkumu.

4. 6. 2020

Místo výkonu: Praha

Státní tajemnice Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) vyhlašuje výběrové řízení na projektové služební místo vrchní ministerský rada v oddělení strategie S3 – analytik monitoringu a inovační výkonnosti.

3. 6. 2020

Místo výkonu: Praha

Ústav organické chemie a biochemie AV ČR (ÚOCHB), špičková evropská výzkumná instituce a jeden z nejúspěšnějších ústavů Akademie věd, hledá do své Projektové kanceláře, která pomáhá s přípravou zahraničních i českých grantových návrhů, projektového manažera.

23. 5. 2020

Místo výkonu: Praha

Česká zemědělská univerzita v Praze je třetí největší pražskou univerzitou s vysokým zastoupením zahraničních studentů i akademiků. Oddělení mezinárodních vztahů rektorátu hledá do svého týmu v rámci projektu „HR Award“ lektora anglického jazyka na plný či částečný úvazek.

16. 5. 2020

Místo výkonu: Praha

Oddělení mezinárodních vztahů rektorátu České zemědělské univerzity v Praze hledá do svého týmu pracovníka či pracovnici do nově zakládaného „Welcome Centre for International Scholars“.

15. 5. 2020

Místo výkonu: Praha