facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Podnikatelská mise na téma umělá inteligence, robotika a IT

24. 6. 2018
Podnikatelská mise na téma umělá inteligence, robotika a IT

Svaz průmyslu a dopravy spolu s Českou podnikatelskou reprezentací v Bruselu (CEBRE) zve na Podnikatelskou misi do Belgie, jejímž tématem bude oblast umělé inteligence, robotika a IT. Mise se bude konat 9. a 10. října 2018.

Akci pořádá CEBRE, Velvyslanectví ČR a v Bruselu a Hospodářská komora ČR a záštitu nad ní převzala poslankyně Evropského parlamentu Martina Dlabajová.

Cílem mise je navštívit laboratoř Artificial Intelligence lab a Brubotics.eu při univerzitě VUB v Bruselu a seznámit se s aktivitami laboratoře, která úzce spolupracuje s privátní sférou. Firmy budou mít možnost navázat kontakty s belgickými firmami z oblasti umělé inteligence, a to během návštěvy dvou bruselských inkubátorů a B2B setkání s bruselskou obchodní komorou. Druhý den mise je zasvěcen setkání se zástupci Evropské komise, kteří budou informovat o nové strategii EU věnované umělé inteligenci z dubna 2018 a finanční podpoře v této oblasti.

Detailní program akce naleznete zde.

Účastnický poplatek je 295 EUR včetně letenky. Jednacím jazykem bude angličtina.

Zájemci mohou zaslat přihlášku na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to nejpozději do 30.6. 2018.

 

Zdroj: Svaz průmyslu a dopravy ČR