facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ALEVIA: Vzdělávací modul 10 – Hodnocení a dopady VVI

20. 3. 2023
ALEVIA: Vzdělávací modul 10 – Hodnocení a dopady VVI

Společnost alevia pořádá v rámci komplexního vzdělávacího programu 2022/2023 modul 10, který se bude věnovat tématu hodnocení a dopadů výzkumu, vývoje a inovací. Dvoudenní workshop se uskuteční 18. – 19. dubna 2023 v Hradci Králové.

alevia

Komplexní vzdělávací program v oblasti výzkumu, vývoje a inovací (VVI) je určen projektovým manažerům a manažerkám, pracovníkům a pracovnicím na všech stupních řízení ve výzkumných organizacích všech právních forem, vědcům a vědkyním se zájmem o danou problematiku, pracovníkům ve státní správě a samosprávě, kteří se setkávají s problematikou VVI, pracovníkům poskytovatelů podpory, zaměstnancům center transferu znalostí, RIS3 manažerům na národní a regionální úrovni i zástupcům subjektů z aplikační sféry.

Modul 10 je zaměřen na problematiku hodnocení a dopadů výzkumu, vývoje a inovací. Podíváme se základy scientometrie a peer review. Budeme se věnovat specifické situaci hodnocení výzkumu v Česku. A v neposlední řadě budeme diskutovat, jak popsat a vyjádřit dopady výstupů výzkumu a vývoje na společnost.

V roli lektorů tohoto modulu se představí Michal Petr z Masarykovy univerzity a Lukáš Kačena, který v současné době zastává pozici ředitele Prague AI. Celým modulem provází jako facilitátor Aleš Vlk. Účastníci dvoudenního modulu obdrží certifikát o jeho absolvování. Podrobnosti se můžete dočíst zde.

Uzávěrka registrace je 11. dubna 2023 nebo do vyčerpání kapacity.

Cílem celého programu je rozšířit teoretické znalosti a praktické dovednosti v dané oblasti a rozvinout profesní a kariérní růst účastníků modulů. Počet účastníků každého modulu vzdělávacího programu je v jednotlivých modulech limitován cca 20 účastníky z důvodu zachování nejvyššího možného stupně interaktivity a individuálního přístupu. V průběhu modulu se střídají přednášky, diskuse, samostatné a týmové práce a prezentace výstupů. Důraz je kladen na řešení modelových situací, ve kterých jsou nastoleny konkrétní a skutečné problémy.

 

Zdroj: alevia

 

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 21
28 29 30