facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Networking pro juniorní vědce a vědkyně: Den pro ERC

1. 3. 2024
Networking pro juniorní vědce a vědkyně: Den pro ERC

Technologické centrum Praha vás srdečně zve na první ročník networkingové události pro juniorní vědecké pracovníky s názvem Den pro ERC. Akce je pořádána Akademií věd ČR, Univerzitou Karlovou, Technologickým centrem Praha a Expertní skupinou na podporu žadatelů ve výzvách ERC.

Kdy: 09.04.2024 - 10.04.2024

Kde: Zámek Třešť (https://www.zamek-trest.cz/cs/)

Registrace zde

Cílem tohoto výjezdního debatního setkání je poskytnout mladým začínajícím vědcům neformální platformu pro diskusi s řešiteli ERC a ERC CZ grantů a hodnotiteli těchto projektů. Akce je zamýšlena jako předstupeň Národního informačního dne ke grantům ERC. S kým z řad expertů budete mít možnost se osobně seznámit, zjistíte z přiloženého letáku.

Den pro ERC má napomoci začínajícím vědeckým pracovníkům seznámit se blíže s ERC granty jako příležitostí pro získání vědecké nezávislosti a realizaci dlouhodobého výzkumného programu. V rámci akce se budete mít možnost dotázat na jakékoli otázky, které vás v souvislosti s ERC napadají, včetně toho, co ERC odlišuje od jiných příležitostí v národním i mezinárodním měřítku a proč byste měli podání takového projektového návrhu zvážit.

Odpoledne prvního dne proběhne debata, po společné večeři neformální networking. Druhý den končí společnou snídaní. Diskuse proběhne v angličtině.

Pro potvrzené účastníky bude bezplatně zajištěno ubytování a stravování. Doprava na místo konání není hromadně zařizována.

Registrace je otevřena do 18. března 2024 nebo do naplnění kapacity.

Důležité:

Upozorňujeme, že registrace je otevřena pro zájemce ze všech českých výzkumných institucí s výjimkou Univerzity Karlovy a pracovišť AV ČR, u kterých bude registrace prováděna přes zaměstnavatele.

Online registrace počítá s několika místy pro náhradníky. Samotné vyplnění registračního formuláře nezaručuje, že jste se umístili na seznamu účastníků. Před zařizováním své cesty prosím vyčkejte na potvrzení vaší registrace.

 

Zdroj: TC Praha