facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Novinky v daňových odpočtech na výzkum a vývoj v roce 2019

1. 10. 2018
Novinky v daňových odpočtech na výzkum a vývoj v roce 2019

Pro rok 2019 se plánují novinky v uplatňování daňových odpočtů, které slibují výrazné zjednodušení. Přihlaste se na bezplatný webinář, který se koná 6. listopadu 2018. Dozvíte se, jaké změny vás čekají, jak se promítnou do praxe a co vše a do jaké výše si můžete odečíst od základu daně.

Společnost enovation pořádá dne 6. 11. 2018 bezplatný webinář o daňových odpočtech na výzkum a vývoj.

Od roku 2005 mohou české firmy využívat k financování svých inovací daňový odpočet na výzkum a vývoj. Dnes ho využívají stovky firem po celé České republice. Jaký vliv na daňové odpočty budou mít blížící se legislativní změny? Jak konkrétně se dotknou českých podniků?

O daňových odpočtech bude mluvit Michal Pácal – Senior Project Manager společnosti enovation s.r.o., který se specializuje na přípravu projektů výzkumu a vývoje, podporovaných dotačními programy a daňovými odpočty nákladů na výzkum a vývoj. Ekonomickému poradenství se věnuje již řadu let.

Nechte si poradit, jak v rámci realizace projektů na výzkum a vývoj každoročně uplatnit slevu na dani z příjmů právnických osob ve výši 110 % vynaložených nákladů.

Zaregistrujte se včas, počet míst je omezen! Přihlásit se můžete zde.

 

Zdroj: enovation