facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Seminář: Novinky v osobních nákladech programu Horizont Evropa

14. 2. 2024
Seminář: Novinky v osobních nákladech programu Horizont Evropa

Technologické centrum Praha pro vás připravilo online seminář věnovaný novinkám v osobních nákladech programu Horizont Evropa.  Seminář se koná 13. března 2024.

Typ akce: seminář

Kdy: 13.03.2024, 13 - 15 hodin

Kde: online

Registrace: zde

Kontakt na pořadatele: TC Praha, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zaměříme se především na představení nové šablony TC Praha pro tvorbu směrnic o projektovém odměňování a diskusi s národními poskytovateli o jejím dopadu do národních programů. Doplňkově, pokud to již bude v době konání semináře relevantní, poskytneme informace o nové možnosti využití jednotkových nákladů.

Cílovou skupinou semináře jsou zejména projektoví manažeři a pracovníci grantových, ekonomických a účetních oddělení a zástupci institucí, které hledají alternativy k současnému komplexnímu výpočtu způsobilých osobních nákladů formou projektového odměňování a tzv. fall-back option.

Program semináře je k dispozici zde. V případě zájmu o účast se, prosím, registrujte. Odkaz na sledování s předstihem zašleme všem zaregistrovaným účastníkům.

 

Zdroj: Technologické centrum Praha

 

« Duben 2024 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 6 7
11
15 19 20 21