facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Školení k psaní projektů MSCA Staff Exchanges

28. 11. 2023
Školení k psaní projektů MSCA Staff Exchanges

Centrum vedecko-technických informácií SR a Technologické centrum Praha vás srdečně zvou na česko-slovenské školení k MSCA Staff Exchanges. Akce proběhne 12. prosince 2023 v prezenční formě v prostorách CVRI SR v Bratislavě. Pracovním jazykem akce bude angličtina.

V rámci školení budou nejprve představeny požadavky na jednotlivé části projektového návrhu. Následovat budou praktické interaktivní sekce, v rámci kterých se bude pracovat s podpořeným projektovým návrhem z minulých let.

Schéma MSCA Staff Exchanges podporuje mezinárodní a mezisektorální výměnu zaměstnanců mezi institucemi zapojenými do konsorcia. Jeho účelem je usnadnění transferu znalostí a spolupráce mezi akademickým a neakademickým sektorem (vč. malých a středních podniků) a posílení inovativního přístupu vyslaných zaměstnanců.

Školení je určené pro zástupce projektové podpory i vědce a vědkyně, kteří se podílejí na přípravě projektu MSCA Staff Exchanges.

Kdy: 12.12.2023 9:30 - 16:45

Kde: prezenčně (Centrum vedecko-technických informácii SR, Lamačská cesta 8A, Bratislava)

Registrace: geform.tc.cz

Školení volně navazuje na CZ-SK informační den k této výzvě, který se uskutečnil v březnu v Olomouci. Záznam z akce je dostupný na Youtube kanálu TC Praha zde.

 

Zdroj: Technologické centrum Praha