facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Týden inovací 2021

28. 6. 2021
Týden inovací 2021

Ve dnech od 11. do 18. října 2021 se uskuteční po celé České republice již 6. ročník Týdne inovací. Letos se festival zaměří na post-covidový svět.

Týden inovací 2021

Zažijte 6. ročník největší události v oblasti inovací! Přidejte se k nám a pronikněte do světa nejnovějších inovací a technologických novinek! Budeme se na Vás těšit na hlavní, zahajovací události 11. října v Cubex Centru Praha, stejně jako na desítkách doprovodných událostí, které se během Týdne inovací ČR od 11. do 18. října uskuteční po celé České republice.

Letošní ročník se zaměří na post-covidový svět. Uplynulé měsíce nám otevřely možnost promyslet veškeré naše dosavadní fungování a důkladně připravit procesy a také nás samotné tak, abychom všichni činili ještě lepší rozhodnutí vzhledem k budoucnosti naší země a byznysu.

Zapojte se do Týdne inovací ČR 2021 a restartujte systém s námi!

V případě zájmu o realizaci partnerství, veletržního stránku či odborného semináře na Inovačním veletrhu Hlavní události Týdne inovací nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pořádáte zajímavou konferenci, přednášku, výstavu nebo jinou akci? Staňte se Doprovodnou událostí Týdne inovací! Napište nám taktéž na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací se dozvíte na webu akce.

 

Zdroj: Týden inovací

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 21
28 29 30