facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Webinář: K podpoře žadatelů o granty ERC

18. 1. 2023
Webinář: K podpoře žadatelů o granty ERC

Technologické centrum Praha a Expertní skupina na podporu žadatelů ve výzvách ERC (dále ES), která byla zřízena společnou deklarací Univerzity Karlovy a Akademie věd České republiky v lednu 2021, pořádají online seminář pro představitele vedení výzkumných organizací v ČR a zástupce oddělení projektové podpory, který se uskuteční 16. února 2023 od 10 do 12 hodin na platformě Teams.

Cílem semináře je informovat o národním systému podpory žadatelů o granty ERC realizovaném ES a TC Praha a zasadit do tohoto kontextu roli jednotlivých institucí při podpoře svých žadatelů. Pracovní setkání má přispět k efektivnímu nastavení spolupráce mezi podpůrnými činnostmi na úrovni samotných hostitelských institucí a celonárodními aktivitami. Součástí semináře bude také sdílení příkladů dobré praxe.

Registrace na seminář je otevřená do 14. února 2023 do půlnoci (23:59 SEČ). Odkaz pro připojení Vám bude zaslán den před konáním akce.

Více informací o připravovaných workshopech pro žadatele o granty ERC do výzev 2024 se dočtete na webu Horizont Evropa zde.

 

Zdroj: Technologické centrum Praha