facebooktwittergoogle
Nezávislé informace o vědě a výzkumu
facebooktwittergoogle

ANLUPA vyhledává a upozorňuje na nové výzvy

27. 5. 2018
ANLUPA vyhledává a upozorňuje na nové výzvy

Aplikace ANLUPA pomáhá všem, kdo hledají zdroje financování pro své projekty výzkumu, experimentálního vývoje a inovací. Vyhledává konkrétní výzvy dle definovaných kritérií a uživatelům s přístupovými právy prostřednictvím funkce STRÁŽCE VÝZEV zasílá automaticky upozornění na vyhlášené výzvy.

Anlupa banner 1

Jak aplikace funguje?

Aplikaci na adrese anlupa.cz provozují České vysoké učení technické v Praze a Vysoká škola chemicko-technologická v Praze. Tato aplikace průběžně vyhledává otevřené výzvy na projekty uveřejněné v Informačním systému výzkumu, experimentálního vývoje a inovací a v evropském systému Research & Innovation Participant Portal i od dalších národních a mezinárodních poskytovatelů. Výzvy načítá automaticky do datového prostoru CESNET (národní e-infrastruktura pro vědu, výzkum a vzdělávání), jehož prostřednictvím ANLUPA následně komunikuje s uživatelem. Operátoři aplikace ANLUPA samozřejmě portfolio poskytovatelů průběžně aktualizují a doplňují. I přes veškerou snahu však nemohou provozovatelé zaručit přesnost ani úplnost těchto informací.

Komu je ANLUPA přístupná?

Aplikace byla vytvořena za finanční podpory projektů programu EUPRO II Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy. V režimu VYHLEDÁVÁNÍ VÝZEV je přístupná všem uživatelům bez omezení (nejsou vyžadována přístupová práva). Pro využití STRÁŽCE VÝZEV je zapotřebí členství instituce České akademické federaci identit eduID.cz a uzavření Smlouvy o využívání služeb aplikace ANLUPA mezi instituce a zástupci autorů (původců) této aplikace, tedy VŠCHT v Praze a ČVUT v Praze.

ANLUPU používá i Vědavýzkum.cz

Aplikaci ANLUPA nově využívá i portál Vědavýzkum.cz pro průběžnou aktualizaci svého Kalendáře příležitostí, který byl spuštěn na konci roku 2017. Snažíme se tak pokrýt co nejširší spektrum finančních zdrojů pro realizaci výzkumných projektů. Kromě grantových výzev tak v kalendáři navíc najdete nejrůznější individuální stipendia a ocenění spojená s finanční odměnou, stejně jako nabídky financování výzkumných aktivit z nadačních a ostatních soukromých zdrojů.

Pokud sami víte o zajímavé příležitosti k financování aktivit ve výzkumu a vývoji, můžete nám napsat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my ji do kalendáře rádi zařadíme.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (JS)