facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Výzva k podávání žádostí do MIT-Czech Republic Seed Fund

11. 11. 2023
Výzva k podávání žádostí do MIT-Czech Republic Seed Fund

Jedinečná možnost k podání žádostí do MIT-Czech Republic Seed Fund. Žádost mohou podat týmy složené z juniorních akademiků a vědců z Massachusetts Institute of Technology a kterékoli české vysoké školy. Výzva, která se týká všech oborů, uzavírá příjem přihlášek 12. prosince 2023.

Maximální částka, o kterou lze požádat, je 25 000 USD a využitelná je pouze na cestovní náklady, maximální délka pobytu v USA je 2 měsíce. Danou dobu lze rozložit mezi několik kratších pobytů, všechny cesty musejí proběhnout v rozmezí maximálně dvaceti měsíců.

MIT a čeští vědci si podávají společnou žádost online na webu zde, termín pro podání žádostí je 12. prosince 2023. Typický projektový tým zahrnuje postdoky, PhD. studenty i magisterské studenty na české straně, v případě MIT kolegů se musí jednat o vědce se statusem PI (v českém systému postdoktorand nebo výše).

Protějšek na MIT lze najít na této stránce, kontaktní osobou za MIT je Justin Leahey: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Veškeré informace najdete zde

 

Zdroj: Univerzita Karlova