facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Vědavýzkum.cz v novém hávu

5. 3. 2020
Vědavýzkum.cz v novém hávu

Vážení čtenáři, rádi bychom vás seznámili s některými změnami, které jsme pro vás na portále Vědavýzkum.cz připravili. Věříme, že si na ně rychle zvyknete a budou pro vás přínosem.

V rámci grafických úprav jsme se snažili o celkově jednodušší a čistější vzhled celého webu při zachování dosavadní barevné identity. Tomu odpovídá například nový design ikon rubrik nebo nové logo týdenního Zpravodaje, který nahradí dosavadní Newsletter. Fulltextové vyhledávání nyní najdete přímo v záhlaví portálu.

Novinkou je také sekce Aktuality v pravé části stránky. Zde si můžete přečíst nejrůznější krátké informace, často technického rázu (granty, události, akce), jejichž zveřejňování považujeme za důležité, ale nechceme jimi zahlcovat hlavní zprávy z domova a ze zahraničí, rozhovory nebo blogy. Ty najdete v levé části hlavní stránky, jak jste byli doposud zvyklí.

Právě rozhovory patří k vůbec nejoblíbenějším článkům na portále. Jejich pořizování nás baví a zajímavých osobností, které se touto formou mohou podělit o své zkušenosti, je celá řada. Rozhodli jsme se proto, že si zaslouží vlastní rubriku.

Každé úterý budou registrovaní čtenáři nadále dostávat do svých emailových stránek výběr nejzajímavějších článků v novém Zpravodaji. Archiv a registraci najdete v pravé části horního menu.

Další novinkou je samostatná sekce Nabídky pracovních pozic, opět ji najdete v pravé části stránky. Zobrazují se zde nejnovější inzeráty ze stejnojmenné rubriky, v níž nabízíme možnost pracovní inzerce především neakademických pozic. Zvětšil se i prostor pro bannerovou inzerci. S poptávkou se můžete obracet na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., základní informace naleznete zde.

Naopak do budoucna již na portále nenajdete rubriku Příležitosti. O vyhlášení grantů, stipendií, dotací a dalších možností k financování výzkumných aktivit vás budeme pravidelně informovat v článcích v rubrice Granty a dotace.

Věříme, že se vám změny budou líbit. V případě, že narazíte na jakékoliv nedostatky nebo nefunkční odkazy, dejte nám prosím vědět na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 změna

 

 

Redakce Vědavýzkum.cz