facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Může se zdát, že svět kvůli pandemii koronaviru výrazně přibrzdil své hektické tempo. Díky moderním technologiím se ale část ekonomiky přesunula do virtuální oblasti a funguje dál. A s ní i portál Vědavýzkum.cz.

17. 3. 2020

Vědavýzkum.cz

Vážení čtenáři, rádi bychom vás seznámili s některými změnami, které jsme pro vás na portále Vědavýzkum.cz připravili. Věříme, že si na ně rychle zvyknete a budou pro vás přínosem.

5. 3. 2020

Vědavýzkum.cz

Vědavýzkum.cz v tomto týdnu projde změnami, jejichž cílem je učinit obsah portálu přehlednější a pohyb po něm uživatelsky příjemnější. Omluvte prosím případnou nefunkčnost některých odkazů nebo sekcí.

3. 3. 2020

Vědavýzkum.cz

V letošním roce se portál Vědavýzkum.cz stane opět mediálním partnerem zajímavých akcí a také jednoho rozvojového projektu. A komu naopak sám portál vděčí za podporu?

24. 1. 2020

Vědavýzkum.cz

V letošním roce jsme ve spolupráci s Youradio Talk připravili novinku. Pravidelné podcasty s názvem Týden ve vědě a výzkumu mají nový, profesionálnější formát. V mobilní aplikaci a na webu každé pondělí naleznete nový díl pořadu, který představí události uplynulého týdne.

17. 1. 2020

Vědavýzkum.cz

Všem čtenářům portálu Vědavýzkum.cz přejeme mnoho dobrého v roce 2020. Přinášíme vám malou ochutnávku toho, na co se v následujícím roce můžete těšit.

31. 12. 2019

Vědavýzkum.cz

Přejeme všem čtenářům, autorům a partnerům příjemné prožití vánočních svátků. Svůj odpočinek a sbírání sil do nového roku si můžete samozřejmě zpříjemnit s články na našem portále.

23. 12. 2019

Vědavýzkum.cz

Rádi bychom se s vámi podělili o úspěch, který jsme s portálem Vědavýzkum.cz zaznamenali v průběhu měsíce září. Portál v tomto období navštívilo přesně 30 900 čtenářů, což je doposud nejvíce za jeho tříletou historii. Máme také nového partnera, kterým se stal Výzkumný ústav bezpečnosti práce, a zahájili jsme spolupráci s časopisem pro studenty techniky a ekonomie EkonTech.

4. 10. 2019

Vědavýzkum.cz

Je za námi již třetí a věříme, že také úspěšný rok fungování portálu Vědavýzkum.cz. O tom, že ani během letních prázdnin zájem o informace z české vědy neklesá, svědčí rekordní červencová návštěvnost portálu, která přesáhla 26 tisíc čtenářů. Děkujeme všem za přízeň.

1. 9. 2019

Vědavýzkum.cz

Letní prázdninové měsíce jsou za dveřmi, a tak bychom se s vámi ještě před nimi rádi podělili o aktuální informace a bilancovali uplynulou polovinu roku.

27. 6. 2019

Vědavýzkum.cz