facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Aktuální události na Univerzitě Palackého v Olomouci, které vyústily ve výměnu dopisů a příspěvků i na našem portále, nás přiměly k velmi intenzivnímu přemýšlení jak v podobných případech postupovat. Následující vyjádření se týká nejen událostí na UPOL, ale vysvětluje náš postoj k možným diskuzím a výměnám názorů podobného typu.

16. 5. 2022

Vědavýzkum.cz

Máme hned dvě novinky, o které bychom se s vámi rádi podělili. První novinkou je, že partnerem portálu Vědavýzkum.cz se stalo Biologické centrum AV ČR, čehož si velice vážíme. Druhou novinkou pak je, že od května se pozice šéfredaktora redakce Vědavýzkum.cz ujme náš dlouholetý redaktor a editor Jan Tesárek.

29. 4. 2022

Vědavýzkum.cz

Aktivity našeho portálu podporuje nově i CEITEC VUT, který se tak zařadil mezi naše partnery a spolupracující instituce.

31. 3. 2022

Vědavýzkum.cz

Jak jsme slíbili, připravili jsme novou rubriku podcasty, ve které si můžete pustit mluvené slovo věnované oblasti vědy, výzkumu, vývoji, inovacím, technice či vysokému školství.

28. 3. 2022

Vědavýzkum.cz

CEITEC Masarykova univerzita se rozhodl podpořit aktivity našeho portálu, čehož si nesmírně ceníme. CEITEC MU tak doplní řadu našich partnerů a spolupracujících institucí.

17. 3. 2022

Vědavýzkum.cz

Naše aktivity vedle dalších partnerů podpoří také výzkumné centrum RICE při Fakultě elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni a společnost MANGROW project, s.r.o. Spolupracovat s redakcí Vědavýzkum.cz začal také Novinářský inkubátor. Všem zmíněným moc děkujeme a těšíme se na spolupráci!

27. 2. 2022

Vědavýzkum.cz

Aktivity portálu Vědavýzkum.cz se rozhodlo podpořit výzkumné centrum CXI, společnost UNICO a poradenská společnost AMIRES. Tyto instituce doplní řadu partnerů, kteří už jsou s námi delší dobu. Všem moc děkujeme za podporu, které si velmi vážíme.

18. 2. 2022

Vědavýzkum.cz

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na to, abychom v redakci zbilancovali, jaký pro nás byl uplynulý rok 2021, a také se s vámi podělili o naše plány na rok nadcházející. Předně nám ale dovolte poděkovat za přízeň a popřát vše nejlepší do příštího roku!

31. 12. 2021

Vědavýzkum.cz

Za celou redakci Vědavýzkum.cz přejeme všem našim čtenářům, blogerům, partnerům i dalším spolupracujícím institucím krásné vánoční svátky. Chtěli bychom vám také připomenout, že Vánoce a s nimi spojený odpočinek si můžete zpříjemnit také čtením portálu Vědavýzkum.cz.

24. 12. 2021

Vědavýzkum.cz

Přijměte prosím naši omluvu za výpadek portálu Vědavýzkum.cz, který začal kolem středeční sedmé hodiny večer. Za přerušení se velice omlouváme, šlo o technickou chybu, na jejíž nápravě jsme intenzivně pracovali. Aktuálně je vše zpátky v normálu a my doufáme, že nám navzdory této nepříjemnosti zachováte čtenářskou přízeň.

15. 10. 2021

Vědavýzkum.cz