facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Přijměte prosím naši omluvu za výpadek portálu Vědavýzkum.cz, který začal kolem středeční sedmé hodiny večer. Za přerušení se velice omlouváme, šlo o technickou chybu, na jejíž nápravě jsme intenzivně pracovali. Aktuálně je vše zpátky v normálu a my doufáme, že nám navzdory této nepříjemnosti zachováte čtenářskou přízeň.

15. 10. 2021
Z redakce
Array
(
)

Portál Vědavýzkum.cz letos v září slaví pět let své existence. Spuštěn byl přesně 1. září 2016. Pojďte se s námi ohlédnout za počátky našeho portálu a zjistěte, co se u nás děje aktuálně a co plánujeme do budoucna.

2. 9. 2021

Vědavýzkum.cz

Vstoupili jsme do dalších koronavirem ovlivněných prázdnin. Ať už ale vycestujete kamkoli, anebo raději zůstanete doma, společnost vám stejně jako po celý rok budou dělat články na portále Vědavýzkum.cz.

5. 7. 2021

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavázkum.cz nedávno začal spolupracovat s platformou FlashNews, která má za cíl přinášet svým uživatelům relevantní informace z nejrůznějších oblastí.

11. 4. 2021

Vědavýzkum.cz

Řady partnerů portálu Vědavýzkum.cz letos rozšíří hned čtyři vysoké školy, a to Masarykova univerzita, Univerzita Karlova, Univerzita Palackého v Olomouci a Vysoká škola chemicko-technologická v Praze.

4. 3. 2021

Vědavýzkum.cz

Činnost portálu Vědavýzkum.cz nově podporuje Národní centrum Průmyslu 4.0., které je otevřenou akademicko-průmyslovou platformou propojující přední nositele inovací z řad univerzit, firem a dalších organizací, jejichž cílem je společně přispět k rozvoji Průmyslu 4.0 v České republice.

23. 2. 2021

Vědavýzkum.cz

Vedle našich partnerů, kteří umožňují fungování portálu, si velmi vážíme také dlouhodobé spolupráce s řadou významných institucí, které naši redakci zásobují zajímavými články a tiskovými zprávami, nebo naopak přebírají naše autorské texty.

8. 2. 2021

Vědavýzkum.cz

Bez podpory našich partnerů by se fungování portálu neobešlo. Nedávno jsme mohli přivítat hned dva nové partnery a také nového hlavního partnera portálu. Velké díky ale patří také našim stálým partnerům.

1. 2. 2021

Vědavýzkum.cz

V letošním roce vítá redakce Vědavýzkum.cz dva nové partnery. Ke změně došlo také na postu hlavního partnera portálu, kterým je nově společnost IOCB Tech. Podpořit naše aktivity se rozhodli i Národní technická knihovna, která se stala partnerem rubriky Z domova, a laserové centrum ELI Beamlines, které je partnerem rubriky Ze zahraničí. 

25. 1. 2021

Vědavýzkum.cz

Do konce nestandardního roku 2020 zbývá už jen pár dní a všichni již očekáváme příchod toho nového. Na následujících řádcích se s vámi podělíme o krátké shrnutí uplynulého roku a také o plány do roku 2021.

29. 12. 2020

Vědavýzkum.cz