facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Dne 23. listopadu se v paláci České spořitelny v Praze uskutečnil čtvrtý ročník konference Science Communication, kterou organizuje portál Vědavýzkum.cz, tentokrát s podtitulem „Dobrá komunikace začíná uvnitř".

28. 11. 2023

Vědavýzkum.cz

Svým zaměřením je portál Vědavýzkum.cz unikátním projektem v oblasti výzkumu, vývoje a inovací a mediální komunikace. Od roku 2016 je významnou platformou, která se věnuje diskusi témat spojených s vědní politikou, výzkumem, vývojem a inovacemi či vysokým školstvím. V současnosti by tým portálu rád přivítal nové kolegy či kolegyně na pozici Business Development a šéfredaktor/ka.

10. 8. 2023

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz navázal spolupráci s odborným vědeckým časopisem Teorie vědy. Společně budou přinášet popularizační příspěvky v oblasti historického, filozofického a interdisciplinárního zkoumání vědy a vědního prostředí.

19. 6. 2023

Vědavýzkum.cz

Vědci a vědkyně věnují svůj čas, energii a pozornost svému výzkumu, výzkumné skupině, kolegům a kolegyním a v neposlední řadě své rodině. Času na povinnou publicitu a komunikaci výsledků své práce jim nezbývá mnoho. Portál Vědavýzkum.cz, který existuje již od roku 2016, teď nově nabízí službu copywritingu.

23. 3. 2023

Vědavýzkum.cz

Jaké články považují za nejzajímavější nebo nejdůležitější členové redakce portálu Vědavýzkum.cz v končícím roce 2022? Duševní zdraví, reforma doktorského vzdělávání, rozhovory s vědeckými osobnostmi nebo třeba raci ve vodě. Přečtěte si o tom, co v uplynulém roce nejraději četl (a psal) tvůrčí tým naší redakce.

1. 1. 2023

Vědavýzkum.cz

Redakce portálu Vědavýzkum.cz přeje všem svým čtenářům, odběratelům Zpravodaje, partnerům, blogerům a dalším spolupracovníkům a podporovatelům klidné vánoční svátky a hodně zdraví a štěstí do nového roku 2023. A nezapomeňte, že i o svátcích je možné relaxovat četbou našich článků!

24. 12. 2022

Vědavýzkum.cz

Vysoké učení technické v Brně se stalo partnerem portálu Vědavýzkum.cz. Je tak další českou vysokou školou, která podporuje chod našeho portálu a poskytování nezávislých informací ze světa výzkumu, vývoje a inovací. Jeho podpory si velice ceníme!

26. 8. 2022

Vědavýzkum.cz

VŠB – Technická univerzita Ostrava se stala novým partnerem portálu Vědavýzkum.cz. Přidává se tak k řadě významných institucí, které podporují chod portálu. Za její spolupráci jsme velice vděční!

9. 8. 2022

Vědavýzkum.cz

Aktivity portálu Vědavýzkum.cz nově podporuje Ostravská univerzita, čímž se připojuje k našim stávajícím partnerům a spolupracujícím institucím. Jejího zapojení si velmi vážíme a děkujeme za něj!

19. 7. 2022

Vědavýzkum.cz

Letní prázdniny jsou v plném proudu. Ať už letos cestujete kamkoliv, portál Vědavýzkum.cz Vám bude i nadále přinášet každodenní novinky ze světa výzkumu, vývoje a inovací. Přejeme všem našim čtenářům radostné prožití letních měsíců!

5. 7. 2022

Vědavýzkum.cz