facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Vědci a vědkyně věnují svůj čas, energii a pozornost svému výzkumu, výzkumné skupině, kolegům a kolegyním a v neposlední řadě své rodině. Času na povinnou publicitu a komunikaci výsledků své práce jim nezbývá mnoho. Portál Vědavýzkum.cz, který existuje již od roku 2016, teď nově nabízí službu copywritingu.

23. 3. 2023

Vědavýzkum.cz

Jaké články považují za nejzajímavější nebo nejdůležitější členové redakce portálu Vědavýzkum.cz v končícím roce 2022? Duševní zdraví, reforma doktorského vzdělávání, rozhovory s vědeckými osobnostmi nebo třeba raci ve vodě. Přečtěte si o tom, co v uplynulém roce nejraději četl (a psal) tvůrčí tým naší redakce.

1. 1. 2023

Vědavýzkum.cz

Redakce portálu Vědavýzkum.cz přeje všem svým čtenářům, odběratelům Zpravodaje, partnerům, blogerům a dalším spolupracovníkům a podporovatelům klidné vánoční svátky a hodně zdraví a štěstí do nového roku 2023. A nezapomeňte, že i o svátcích je možné relaxovat četbou našich článků!

24. 12. 2022

Vědavýzkum.cz

Vysoké učení technické v Brně se stalo partnerem portálu Vědavýzkum.cz. Je tak další českou vysokou školou, která podporuje chod našeho portálu a poskytování nezávislých informací ze světa výzkumu, vývoje a inovací. Jeho podpory si velice ceníme!

26. 8. 2022

Vědavýzkum.cz

VŠB – Technická univerzita Ostrava se stala novým partnerem portálu Vědavýzkum.cz. Přidává se tak k řadě významných institucí, které podporují chod portálu. Za její spolupráci jsme velice vděční!

9. 8. 2022

Vědavýzkum.cz

Aktivity portálu Vědavýzkum.cz nově podporuje Ostravská univerzita, čímž se připojuje k našim stávajícím partnerům a spolupracujícím institucím. Jejího zapojení si velmi vážíme a děkujeme za něj!

19. 7. 2022

Vědavýzkum.cz

Letní prázdniny jsou v plném proudu. Ať už letos cestujete kamkoliv, portál Vědavýzkum.cz Vám bude i nadále přinášet každodenní novinky ze světa výzkumu, vývoje a inovací. Přejeme všem našim čtenářům radostné prožití letních měsíců!

5. 7. 2022

Vědavýzkum.cz

Česká zemědělská univerzita v Praze se rozhodla podpořit činnost portálu Vědavýzkum.cz. Dalším novým partnerem je Matej Kliman Advisory, který se věnuje právnímu poradenství v oblastech veřejné podpory, výzkumu a vývoje. Oběma novým partnerům za jejich podporu velice děkujeme!

22. 6. 2022

Vědavýzkum.cz

Národní centrum Průmyslu 4.0, které od roku 2021 podporuje činnost portálu Vědavýzkum.cz, se stalo také partnerem naší nejnovější rubriky Podcasty. V této rubrice si můžete poslechnout podcasty o nejnovějším dění ze světa české vědy, výzkumu, inovací či vysokého školství.

8. 6. 2022

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz spouští nový seriál s názvem Anketa čtenářů. Zapojit se do něj můžete i Vy! Pravidelně budeme vyhlašovat otázky zaměřené na aktuální témata z prostředí vědy a výzkumu a odpovědi našich čtenářů budeme publikovat.

1. 6. 2022

Vědavýzkum.cz