facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Portál Vědavýzkum.cz má od února novou šéfredaktorku Vladislavu Vojtíškovou, která na postu nahradila Jana Tesárka. Dalším novým členem týmu je manažer pro rozvoj a marketing Kamil Krč. 

20. 2. 2024

Vědavýzkum.cz

Celý tým redakce portálu Vědavýzkum.cz přeje svým čtenářům, odběratelům Zpravodaje, partnerům, blogerům, inzerentům a dalším spolupracovníkům a podporovatelům i v současné době klidné vánoční svátky a hodně zdraví do nového roku 2024. I letos si můžete závěr roku zpestřit četbou některých z našich článků.

24. 12. 2023

Vědavýzkum.cz

Jsme zděšení událostmi na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Tragédie, která se dnes odehrála, nemá na půdě vysokých škol v České republice obdoby. Vyjadřujeme hlubokou a upřímnou soustrast všem, kterých se tato událost dotkla. Zraněným přejeme brzké uzdravení a sílu do dalších dní.

Věříme, že se už nikdy v budoucnu nic podobného u nás neodehraje. Vyjadřujeme silnou podporu všem zaměstnancům, zaměstnankyním, studentům a studentkám Filosofické fakulty Univerzity Karlovy a všem členům a členkám akademické obce.

 

Tým redakce portálu

 

21. 12. 2023
Z redakce
Array
(
)

Dne 23. listopadu se v paláci České spořitelny v Praze uskutečnil čtvrtý ročník konference Science Communication, kterou organizuje portál Vědavýzkum.cz, tentokrát s podtitulem „Dobrá komunikace začíná uvnitř".

28. 11. 2023

Vědavýzkum.cz

Svým zaměřením je portál Vědavýzkum.cz unikátním projektem v oblasti výzkumu, vývoje a inovací a mediální komunikace. Od roku 2016 je významnou platformou, která se věnuje diskusi témat spojených s vědní politikou, výzkumem, vývojem a inovacemi či vysokým školstvím. V současnosti by tým portálu rád přivítal nové kolegy či kolegyně na pozici Business Development a šéfredaktor/ka.

10. 8. 2023

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz navázal spolupráci s odborným vědeckým časopisem Teorie vědy. Společně budou přinášet popularizační příspěvky v oblasti historického, filozofického a interdisciplinárního zkoumání vědy a vědního prostředí.

19. 6. 2023

Vědavýzkum.cz

Vědci a vědkyně věnují svůj čas, energii a pozornost svému výzkumu, výzkumné skupině, kolegům a kolegyním a v neposlední řadě své rodině. Času na povinnou publicitu a komunikaci výsledků své práce jim nezbývá mnoho. Portál Vědavýzkum.cz, který existuje již od roku 2016, teď nově nabízí službu copywritingu.

23. 3. 2023

Vědavýzkum.cz

Jaké články považují za nejzajímavější nebo nejdůležitější členové redakce portálu Vědavýzkum.cz v končícím roce 2022? Duševní zdraví, reforma doktorského vzdělávání, rozhovory s vědeckými osobnostmi nebo třeba raci ve vodě. Přečtěte si o tom, co v uplynulém roce nejraději četl (a psal) tvůrčí tým naší redakce.

1. 1. 2023

Vědavýzkum.cz

Redakce portálu Vědavýzkum.cz přeje všem svým čtenářům, odběratelům Zpravodaje, partnerům, blogerům a dalším spolupracovníkům a podporovatelům klidné vánoční svátky a hodně zdraví a štěstí do nového roku 2023. A nezapomeňte, že i o svátcích je možné relaxovat četbou našich článků!

24. 12. 2022

Vědavýzkum.cz

Vysoké učení technické v Brně se stalo partnerem portálu Vědavýzkum.cz. Je tak další českou vysokou školou, která podporuje chod našeho portálu a poskytování nezávislých informací ze světa výzkumu, vývoje a inovací. Jeho podpory si velice ceníme!

26. 8. 2022

Vědavýzkum.cz