facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

CEITEC Masarykova univerzita se rozhodl podpořit aktivity našeho portálu, čehož si nesmírně ceníme. CEITEC MU tak doplní řadu našich partnerů a spolupracujících institucí.

17. 3. 2022

Vědavýzkum.cz

Naše aktivity vedle dalších partnerů podpoří také výzkumné centrum RICE při Fakultě elektrotechnické Západočeské univerzity v Plzni a společnost MANGROW project, s.r.o. Spolupracovat s redakcí Vědavýzkum.cz začal také Novinářský inkubátor. Všem zmíněným moc děkujeme a těšíme se na spolupráci!

27. 2. 2022

Vědavýzkum.cz

Aktivity portálu Vědavýzkum.cz se rozhodlo podpořit výzkumné centrum CXI, společnost UNICO a poradenská společnost AMIRES. Tyto instituce doplní řadu partnerů, kteří už jsou s námi delší dobu. Všem moc děkujeme za podporu, které si velmi vážíme.

18. 2. 2022

Vědavýzkum.cz

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas na to, abychom v redakci zbilancovali, jaký pro nás byl uplynulý rok 2021, a také se s vámi podělili o naše plány na rok nadcházející. Předně nám ale dovolte poděkovat za přízeň a popřát vše nejlepší do příštího roku!

31. 12. 2021

Vědavýzkum.cz

Za celou redakci Vědavýzkum.cz přejeme všem našim čtenářům, blogerům, partnerům i dalším spolupracujícím institucím krásné vánoční svátky. Chtěli bychom vám také připomenout, že Vánoce a s nimi spojený odpočinek si můžete zpříjemnit také čtením portálu Vědavýzkum.cz.

24. 12. 2021

Vědavýzkum.cz

Přijměte prosím naši omluvu za výpadek portálu Vědavýzkum.cz, který začal kolem středeční sedmé hodiny večer. Za přerušení se velice omlouváme, šlo o technickou chybu, na jejíž nápravě jsme intenzivně pracovali. Aktuálně je vše zpátky v normálu a my doufáme, že nám navzdory této nepříjemnosti zachováte čtenářskou přízeň.

15. 10. 2021

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz letos v září slaví pět let své existence. Spuštěn byl přesně 1. září 2016. Pojďte se s námi ohlédnout za počátky našeho portálu a zjistěte, co se u nás děje aktuálně a co plánujeme do budoucna.

2. 9. 2021

Vědavýzkum.cz

Vstoupili jsme do dalších koronavirem ovlivněných prázdnin. Ať už ale vycestujete kamkoli, anebo raději zůstanete doma, společnost vám stejně jako po celý rok budou dělat články na portále Vědavýzkum.cz.

5. 7. 2021

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavázkum.cz nedávno začal spolupracovat s platformou FlashNews, která má za cíl přinášet svým uživatelům relevantní informace z nejrůznějších oblastí.

11. 4. 2021

Vědavýzkum.cz

Řady partnerů portálu Vědavýzkum.cz letos rozšíří hned čtyři vysoké školy, a to Masarykova univerzita, Univerzita Karlova, Univerzita Palackého v Olomouci a Vysoká škola chemicko-technologická v Praze.

4. 3. 2021

Vědavýzkum.cz