facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Je za námi již třetí a věříme, že také úspěšný rok fungování portálu Vědavýzkum.cz. O tom, že ani během letních prázdnin zájem o informace z české vědy neklesá, svědčí rekordní červencová návštěvnost portálu, která přesáhla 26 tisíc čtenářů. Děkujeme všem za přízeň.

1. 9. 2019

Vědavýzkum.cz

Letní prázdninové měsíce jsou za dveřmi, a tak bychom se s vámi ještě před nimi rádi podělili o aktuální informace a bilancovali uplynulou polovinu roku.

27. 6. 2019

Vědavýzkum.cz

Včera v době mezi 19. a 23. hodinou jsme zaznamenali výpadek, který byl způsoben poskytovatelem domény. Omlouváme se a věříme, že se situace již nebude opakovat.

16. 1. 2019

Vědavýzkum.cz

Čtenářům našeho portálu Vědavýzkum.cz přejeme vše dobré v roce 2019. V krátkosti připomeneme, co jsme si pro vás v následujícím roce připravili. Věříme, že zde i nadále najdete užitečné a zajímavé informace.

1. 1. 2019

Vědavýzkum.cz

Pomalu končí rok 2018 a všichni se připravujeme na začátek roku dalšího. Dovolte podělit se s vámi o to, co nás čeká na portále Vědavýzkum.cz v následujícím roce 2019.

18. 12. 2018

Vědavýzkum.cz

Dne 20. listopadu 2018 se od 19:30 v refektáři Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy uskuteční zahajovací koncert již osmého ročníku Martinských slavností klavíru - letos pod záštitou předsedkyně Grantové agentury ČR Alice Valkárové. Mediálním partnerem hudebního festivalu, který je tradičně spjat s akademickou půdou, je také portál Vědavýzkum.cz.

2. 11. 2018

Vědavýzkum.cz

Jsou to již dva roky, co jsme spustili portál Vědavýzkum.cz s cílem shromažďovat informace z oblasti výzkumu, vývoje a inovací na jednom místě a podporovat nezávislou diskusi o vědní politice a souvisejících tématech. Co se za tu dobu podařilo, kam jsme se posunuli a kam míříme?

3. 9. 2018

Vědavýzkum.cz

Rozhodli jsme se přihlásit portál Vědavýzkum.cz do letošního ročníku soutěže Křišťálová lupa pořádané serverem Lupa.cz. Podpořte náš portál online nominací a hlasováním o Cenu českého internetu a přispějte tak k jeho dalšímu rozvoji.

10. 8. 2018

Vědavýzkum.cz

První polovina roku 2018 byla pro portál Vědavýzkum.cz úspěšná. Podařilo se nám rozšířit redakci, získat nové partnery a nadále zvyšovat návštěvnost.

2. 7. 2018

Vědavýzkum.cz

Spolupráce s významnými institucemi a společnostmi, které jsou aktivní v oblasti výzkumu a vývoje, je pro portál Vědavýzkum.cz klíčová. Jejich řady nyní rozšířila společnost EY Česká republika. Stala se hlavním partnerem portálu pro rok 2018.

8. 2. 2018

Vědavýzkum.cz