facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

V průběhu měsíce ledna nás čeká několik důležitých termínů pro odevzdání návrhů projektů či zaslání přihlášek. Jedná se o národní i mezinárodní programy a individuální ceny a stipendia.

2. 1. 2018

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz úspěšně prožil rok 2017. Chtěli bychom se s vámi podělit o výsledky uplynulého roku a nastínit výhled našich plánů v roce příštím.

28. 12. 2017

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz spouští unikátní přehledný kalendář příležitostí k financování projektů a aktivit ve výzkumu a vývoji. Ušetří čas vědcům, kteří hledají zdroje pro svou činnost. Mohou se tak naplno věnovat přípravě kvalitních projektů a své výzkumné práci.

4. 12. 2017

Vědavýzkum.cz

Ve středu 28. 11. 2017 jsme na vlnách Rádia ZET připomněli nedávnou bilanci působení Pavla Bělobrádka v pozici předsedy Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) i data z nové Ročenky Českého statistického úřadu (ČSÚ) týkající se výzkumu a vývoje v roce 2016.

30. 11. 2017

Vědavýzkum.cz

V rámci pravidelného okénka portálu Vědavýzkum.cz ve vysílání Rádia ZET jsme se tentokrát věnovali problematice daňových odpočtů na výzkum a vývoj.

23. 11. 2017

Vědavýzkum.cz

Nově se můžete s informacemi z portálu Vědavýzkum.cz setkávat pravidelně také v českém éteru. Navázali jsme spolupráci s Rádiem ZET, pro které budeme pravidelně přinášet týdenní shrnutí novinek z oblasti výzkumu a vývoje.

9. 11. 2017

Vědavýzkum.cz

Na základě žádosti docenta Mariána Vanderky uveřejňujeme dle § 10 ods. 2 tiskového zákona odpověď k nepravdivým a neúplným skutkovým tvrzením v článku s názvem "Sú plagiátori nedotknutelní?" ze dne 4. října 2017.

8. 11. 2017

Vědavýzkum.cz

Portálu Vědavýzkum.cz se podařilo navázat exkluzivní spolupráci s Grantovou agenturou ČR (GA ČR), největším poskytovatelem finančních prostředků na základní výzkum u nás. Další významná instituce tak rozšiřuje portfolio našich partnerů.

24. 10. 2017

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz vznikl v září 2016 s cílem poskytovat nezávislé a přehledné informace o vědní politice a výzkumu na jednom místě. Během prvního roku se redakci podařilo navázat spolupráci s významnými partnery a vybudovat platformu nejen pro aktuální zpravodajství ze světa vědy, ale také pro nezávislou diskusi nad palčivými problémy české vědní a vysokoškolské politiky.

1. 9. 2017

Vědavýzkum.cz

Vážíme si rostoucí návštěvnosti našeho portálu a těší nás diskuse, která se vede nad aktuálními otázkami výzkumu, vývoje a české vědní politiky. Ani v průběhu letních měsíců nebudete ochuzeni o pravidelné příspěvky.

27. 6. 2017

Vědavýzkum.cz