facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Činnost portálu Vědavýzkum.cz nově podporuje Národní centrum Průmyslu 4.0., které je otevřenou akademicko-průmyslovou platformou propojující přední nositele inovací z řad univerzit, firem a dalších organizací, jejichž cílem je společně přispět k rozvoji Průmyslu 4.0 v České republice.

23. 2. 2021

Vědavýzkum.cz

Vedle našich partnerů, kteří umožňují fungování portálu, si velmi vážíme také dlouhodobé spolupráce s řadou významných institucí, které naši redakci zásobují zajímavými články a tiskovými zprávami, nebo naopak přebírají naše autorské texty.

8. 2. 2021

Vědavýzkum.cz

Bez podpory našich partnerů by se fungování portálu neobešlo. Nedávno jsme mohli přivítat hned dva nové partnery a také nového hlavního partnera portálu. Velké díky ale patří také našim stálým partnerům.

1. 2. 2021

Vědavýzkum.cz

V letošním roce vítá redakce Vědavýzkum.cz dva nové partnery. Ke změně došlo také na postu hlavního partnera portálu, kterým je nově společnost IOCB Tech. Podpořit naše aktivity se rozhodli i Národní technická knihovna, která se stala partnerem rubriky Z domova, a laserové centrum ELI Beamlines, které je partnerem rubriky Ze zahraničí. 

25. 1. 2021

Vědavýzkum.cz

Do konce nestandardního roku 2020 zbývá už jen pár dní a všichni již očekáváme příchod toho nového. Na následujících řádcích se s vámi podělíme o krátké shrnutí uplynulého roku a také o plány do roku 2021.

29. 12. 2020

Vědavýzkum.cz

S trochu netradičním začátkem školního roku slaví již tradičně portál Vědavýzkum.cz narozeniny. Bylo to v září 2016, kdy jsme uvedli do provozu platformu, která na jednom místě sdružuje informace o dění ve výzkumu, vývoji a inovacích a vědní politice především pro širokou odbornou veřejnost. A od té doby se toho událo poměrně mnoho.

2. 9. 2020

Vědavýzkum.cz

Letošní letní prázdniny mohou být pro někoho kvůli omezeným možnostem cestování trochu netradiční. Někteří si naopak vzhledem k týdnům stráveným v režimu home office možná ani nevšimnou, že již začaly. Ať už je budete trávit jakkoliv a kdekoliv, nové články a aktuality na portálu Vědavýzkum.cz najdete každý den.

30. 6. 2020

Vědavýzkum.cz

Může se zdát, že svět kvůli pandemii koronaviru výrazně přibrzdil své hektické tempo. Díky moderním technologiím se ale část ekonomiky přesunula do virtuální oblasti a funguje dál. A s ní i portál Vědavýzkum.cz.

17. 3. 2020

Vědavýzkum.cz

Vážení čtenáři, rádi bychom vás seznámili s některými změnami, které jsme pro vás na portále Vědavýzkum.cz připravili. Věříme, že si na ně rychle zvyknete a budou pro vás přínosem.

5. 3. 2020

Vědavýzkum.cz

Vědavýzkum.cz v tomto týdnu projde změnami, jejichž cílem je učinit obsah portálu přehlednější a pohyb po něm uživatelsky příjemnější. Omluvte prosím případnou nefunkčnost některých odkazů nebo sekcí.

3. 3. 2020

Vědavýzkum.cz