facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

V letošním roce se portál Vědavýzkum.cz stane opět mediálním partnerem zajímavých akcí a také jednoho rozvojového projektu. A komu naopak sám portál vděčí za podporu?

24. 1. 2020

Vědavýzkum.cz

V letošním roce jsme ve spolupráci s Youradio Talk připravili novinku. Pravidelné podcasty s názvem Týden ve vědě a výzkumu mají nový, profesionálnější formát. V mobilní aplikaci a na webu každé pondělí naleznete nový díl pořadu, který představí události uplynulého týdne.

17. 1. 2020

Vědavýzkum.cz

Všem čtenářům portálu Vědavýzkum.cz přejeme mnoho dobrého v roce 2020. Přinášíme vám malou ochutnávku toho, na co se v následujícím roce můžete těšit.

31. 12. 2019

Vědavýzkum.cz

Přejeme všem čtenářům, autorům a partnerům příjemné prožití vánočních svátků. Svůj odpočinek a sbírání sil do nového roku si můžete samozřejmě zpříjemnit s články na našem portále.

23. 12. 2019

Vědavýzkum.cz

Rádi bychom se s vámi podělili o úspěch, který jsme s portálem Vědavýzkum.cz zaznamenali v průběhu měsíce září. Portál v tomto období navštívilo přesně 30 900 čtenářů, což je doposud nejvíce za jeho tříletou historii. Máme také nového partnera, kterým se stal Výzkumný ústav bezpečnosti práce, a zahájili jsme spolupráci s časopisem pro studenty techniky a ekonomie EkonTech.

4. 10. 2019

Vědavýzkum.cz

Je za námi již třetí a věříme, že také úspěšný rok fungování portálu Vědavýzkum.cz. O tom, že ani během letních prázdnin zájem o informace z české vědy neklesá, svědčí rekordní červencová návštěvnost portálu, která přesáhla 26 tisíc čtenářů. Děkujeme všem za přízeň.

1. 9. 2019

Vědavýzkum.cz

Letní prázdninové měsíce jsou za dveřmi, a tak bychom se s vámi ještě před nimi rádi podělili o aktuální informace a bilancovali uplynulou polovinu roku.

27. 6. 2019

Vědavýzkum.cz

Včera v době mezi 19. a 23. hodinou jsme zaznamenali výpadek, který byl způsoben poskytovatelem domény. Omlouváme se a věříme, že se situace již nebude opakovat.

16. 1. 2019

Vědavýzkum.cz

Čtenářům našeho portálu Vědavýzkum.cz přejeme vše dobré v roce 2019. V krátkosti připomeneme, co jsme si pro vás v následujícím roce připravili. Věříme, že zde i nadále najdete užitečné a zajímavé informace.

1. 1. 2019

Vědavýzkum.cz

Pomalu končí rok 2018 a všichni se připravujeme na začátek roku dalšího. Dovolte podělit se s vámi o to, co nás čeká na portále Vědavýzkum.cz v následujícím roce 2019.

18. 12. 2018

Vědavýzkum.cz