facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

VŠB – Technická univerzita Ostrava se stala novým partnerem portálu Vědavýzkum.cz. Přidává se tak k řadě významných institucí, které podporují chod portálu. Za její spolupráci jsme velice vděční!

9. 8. 2022

Vědavýzkum.cz

Aktivity portálu Vědavýzkum.cz nově podporuje Ostravská univerzita, čímž se připojuje k našim stávajícím partnerům a spolupracujícím institucím. Jejího zapojení si velmi vážíme a děkujeme za něj!

19. 7. 2022

Vědavýzkum.cz

Letní prázdniny jsou v plném proudu. Ať už letos cestujete kamkoliv, portál Vědavýzkum.cz Vám bude i nadále přinášet každodenní novinky ze světa výzkumu, vývoje a inovací. Přejeme všem našim čtenářům radostné prožití letních měsíců!

5. 7. 2022

Vědavýzkum.cz

Česká zemědělská univerzita v Praze se rozhodla podpořit činnost portálu Vědavýzkum.cz. Dalším novým partnerem je Matej Kliman Advisory, který se věnuje právnímu poradenství v oblastech veřejné podpory, výzkumu a vývoje. Oběma novým partnerům za jejich podporu velice děkujeme!

22. 6. 2022

Vědavýzkum.cz

Národní centrum Průmyslu 4.0, které od roku 2021 podporuje činnost portálu Vědavýzkum.cz, se stalo také partnerem naší nejnovější rubriky Podcasty. V této rubrice si můžete poslechnout podcasty o nejnovějším dění ze světa české vědy, výzkumu, inovací či vysokého školství.

8. 6. 2022

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz spouští nový seriál s názvem Anketa čtenářů. Zapojit se do něj můžete i Vy! Pravidelně budeme vyhlašovat otázky zaměřené na aktuální témata z prostředí vědy a výzkumu a odpovědi našich čtenářů budeme publikovat.

1. 6. 2022

Vědavýzkum.cz

Aktuální události na Univerzitě Palackého v Olomouci, které vyústily ve výměnu dopisů a příspěvků i na našem portále, nás přiměly k velmi intenzivnímu přemýšlení jak v podobných případech postupovat. Následující vyjádření se týká nejen událostí na UPOL, ale vysvětluje náš postoj k možným diskuzím a výměnám názorů podobného typu.

16. 5. 2022

Vědavýzkum.cz

Máme hned dvě novinky, o které bychom se s vámi rádi podělili. První novinkou je, že partnerem portálu Vědavýzkum.cz se stalo Biologické centrum AV ČR, čehož si velice vážíme. Druhou novinkou pak je, že od května se pozice šéfredaktora redakce Vědavýzkum.cz ujme náš dlouholetý redaktor a editor Jan Tesárek.

29. 4. 2022

Vědavýzkum.cz

Aktivity našeho portálu podporuje nově i CEITEC VUT, který se tak zařadil mezi naše partnery a spolupracující instituce.

31. 3. 2022

Vědavýzkum.cz

Jak jsme slíbili, připravili jsme novou rubriku podcasty, ve které si můžete pustit mluvené slovo věnované oblasti vědy, výzkumu, vývoji, inovacím, technice či vysokému školství.

28. 3. 2022

Vědavýzkum.cz