facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

S trochu netradičním začátkem školního roku slaví již tradičně portál Vědavýzkum.cz narozeniny. Bylo to v září 2016, kdy jsme uvedli do provozu platformu, která na jednom místě sdružuje informace o dění ve výzkumu, vývoji a inovacích a vědní politice především pro širokou odbornou veřejnost. A od té doby se toho událo poměrně mnoho.

2. 9. 2020

Vědavýzkum.cz

Letošní letní prázdniny mohou být pro někoho kvůli omezeným možnostem cestování trochu netradiční. Někteří si naopak vzhledem k týdnům stráveným v režimu home office možná ani nevšimnou, že již začaly. Ať už je budete trávit jakkoliv a kdekoliv, nové články a aktuality na portálu Vědavýzkum.cz najdete každý den.

30. 6. 2020

Vědavýzkum.cz

Může se zdát, že svět kvůli pandemii koronaviru výrazně přibrzdil své hektické tempo. Díky moderním technologiím se ale část ekonomiky přesunula do virtuální oblasti a funguje dál. A s ní i portál Vědavýzkum.cz.

17. 3. 2020

Vědavýzkum.cz

Vážení čtenáři, rádi bychom vás seznámili s některými změnami, které jsme pro vás na portále Vědavýzkum.cz připravili. Věříme, že si na ně rychle zvyknete a budou pro vás přínosem.

5. 3. 2020

Vědavýzkum.cz

Vědavýzkum.cz v tomto týdnu projde změnami, jejichž cílem je učinit obsah portálu přehlednější a pohyb po něm uživatelsky příjemnější. Omluvte prosím případnou nefunkčnost některých odkazů nebo sekcí.

3. 3. 2020

Vědavýzkum.cz

V letošním roce se portál Vědavýzkum.cz stane opět mediálním partnerem zajímavých akcí a také jednoho rozvojového projektu. A komu naopak sám portál vděčí za podporu?

24. 1. 2020

Vědavýzkum.cz

V letošním roce jsme ve spolupráci s Youradio Talk připravili novinku. Pravidelné podcasty s názvem Týden ve vědě a výzkumu mají nový, profesionálnější formát. V mobilní aplikaci a na webu každé pondělí naleznete nový díl pořadu, který představí události uplynulého týdne.

17. 1. 2020

Vědavýzkum.cz

Všem čtenářům portálu Vědavýzkum.cz přejeme mnoho dobrého v roce 2020. Přinášíme vám malou ochutnávku toho, na co se v následujícím roce můžete těšit.

31. 12. 2019

Vědavýzkum.cz

Přejeme všem čtenářům, autorům a partnerům příjemné prožití vánočních svátků. Svůj odpočinek a sbírání sil do nového roku si můžete samozřejmě zpříjemnit s články na našem portále.

23. 12. 2019

Vědavýzkum.cz

Rádi bychom se s vámi podělili o úspěch, který jsme s portálem Vědavýzkum.cz zaznamenali v průběhu měsíce září. Portál v tomto období navštívilo přesně 30 900 čtenářů, což je doposud nejvíce za jeho tříletou historii. Máme také nového partnera, kterým se stal Výzkumný ústav bezpečnosti práce, a zahájili jsme spolupráci s časopisem pro studenty techniky a ekonomie EkonTech.

4. 10. 2019

Vědavýzkum.cz