facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
Z redakce

Z redakce

Dne 20. listopadu 2018 se od 19:30 v refektáři Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy uskuteční zahajovací koncert již osmého ročníku Martinských slavností klavíru - letos pod záštitou předsedkyně Grantové agentury ČR Alice Valkárové. Mediálním partnerem hudebního festivalu, který je tradičně spjat s akademickou půdou, je také portál Vědavýzkum.cz.

2. 11. 2018

Vědavýzkum.cz

Jsou to již dva roky, co jsme spustili portál Vědavýzkum.cz s cílem shromažďovat informace z oblasti výzkumu, vývoje a inovací na jednom místě a podporovat nezávislou diskusi o vědní politice a souvisejících tématech. Co se za tu dobu podařilo, kam jsme se posunuli a kam míříme?

3. 9. 2018

Vědavýzkum.cz

Rozhodli jsme se přihlásit portál Vědavýzkum.cz do letošního ročníku soutěže Křišťálová lupa pořádané serverem Lupa.cz. Podpořte náš portál online nominací a hlasováním o Cenu českého internetu a přispějte tak k jeho dalšímu rozvoji.

10. 8. 2018

Vědavýzkum.cz

První polovina roku 2018 byla pro portál Vědavýzkum.cz úspěšná. Podařilo se nám rozšířit redakci, získat nové partnery a nadále zvyšovat návštěvnost.

2. 7. 2018

Vědavýzkum.cz

Spolupráce s významnými institucemi a společnostmi, které jsou aktivní v oblasti výzkumu a vývoje, je pro portál Vědavýzkum.cz klíčová. Jejich řady nyní rozšířila společnost EY Česká republika. Stala se hlavním partnerem portálu pro rok 2018.

8. 2. 2018

Vědavýzkum.cz

V průběhu měsíce ledna nás čeká několik důležitých termínů pro odevzdání návrhů projektů či zaslání přihlášek. Jedná se o národní i mezinárodní programy a individuální ceny a stipendia.

2. 1. 2018

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz úspěšně prožil rok 2017. Chtěli bychom se s vámi podělit o výsledky uplynulého roku a nastínit výhled našich plánů v roce příštím.

28. 12. 2017

Vědavýzkum.cz

Portál Vědavýzkum.cz spouští unikátní přehledný kalendář příležitostí k financování projektů a aktivit ve výzkumu a vývoji. Ušetří čas vědcům, kteří hledají zdroje pro svou činnost. Mohou se tak naplno věnovat přípravě kvalitních projektů a své výzkumné práci.

4. 12. 2017

Vědavýzkum.cz

Ve středu 28. 11. 2017 jsme na vlnách Rádia ZET připomněli nedávnou bilanci působení Pavla Bělobrádka v pozici předsedy Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI) i data z nové Ročenky Českého statistického úřadu (ČSÚ) týkající se výzkumu a vývoje v roce 2016.

30. 11. 2017

Vědavýzkum.cz

V rámci pravidelného okénka portálu Vědavýzkum.cz ve vysílání Rádia ZET jsme se tentokrát věnovali problematice daňových odpočtů na výzkum a vývoj.

23. 11. 2017

Vědavýzkum.cz