facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Unikátní kalendář příležitostí pro výzkumníky

4. 12. 2017
Unikátní kalendář příležitostí pro výzkumníky

Portál Vědavýzkum.cz spouští unikátní přehledný kalendář příležitostí k financování projektů a aktivit ve výzkumu a vývoji. Ušetří čas vědcům, kteří hledají zdroje pro svou činnost. Mohou se tak naplno věnovat přípravě kvalitních projektů a své výzkumné práci.

V kalendáři naleznete přehled domácích i zahraničních zdrojů pro financování výzkumných aktivit určených jak pro instituce, tak pro jednotlivce. Kromě vyhlášení a uzávěrek grantových a dotačních výzev zde najdete také časově neomezené příležitosti, stipendia či ocenění spojená s finanční odměnou. Jednotlivé položky jsou přehledně řazeny dle data, obsahují základní údaje a také odkaz na poskytovatele finanční podpory nebo vyhlašovatele.

Unikátnost kalendáře spočívá v tom, že je veřejně přístupný a otevřený všem. Přehledy si na úrovni institucí dělají grantové kanceláře či příslušné odbory, ale z pochopitelných důvodů je nezveřejňují – tím by zvýšily šanci ostatních dozvědět se o zajímavých příležitostech a snížily svoji vlastní úspěšnost.

Kalendář příležitostí portálu Vědavýzkum.cz bude pravidelně aktualizován a doplňován. Pokud budete chtít sdílet informace o aktuálních zdrojích podpory, ať už domácích či zahraničních, můžete se obrátit na redakci portálu na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přímý přístup do kalendáře je na adrese: https://vedavyzkum.cz/prilezitosti/prilezitosti

Všem čtenářům děkujeme za přízeň a věříme, že zájem o náš portál nadále poroste, třeba i díky této nové aktivitě.

 

Za redakci

Jiří Stanzel