facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Články z Vědavýzkum.cz najdete nově na FlashNews

11. 4. 2021
Články z Vědavýzkum.cz najdete nově na FlashNews

Portál Vědavázkum.cz nedávno začal spolupracovat s platformou FlashNews, která má za cíl přinášet svým uživatelům relevantní informace z nejrůznějších oblastí.

FlashNews

Jak nás na FlashNews najdete?

Stačí zadat do vyhledávacího pole na webu FlashNews nebo v aplikaci „Vědavýzkum.cz“ a kliknout na odebírat. Z webového rozhraní i aplikace se dostanete přímo na náš web. FlashNews tedy náš obsah nepřebírá, pouze v našem profilu umožňuje uživatelům, aby se dostali na náš portál, kde si mohou přečíst celý článek.

Jak FlashNews funguje?

FlashNews mají jak webové rozhraní, tak aplikaci, kterou si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu. Samotná platforma funguje podobně jako sociální sítě. Na „zdi“ je uživatelům nabízen obsah z nejrůznějších informačních zdrojů, z nichž ty, které vás zajímají, můžete začít odebírat, aby vám z daného zdroje neunikly žádné novinky. V případě, že si stáhnete aplikaci FlashNews, tak vám mohou začít chodit upozornění na nové články ze zdrojů, které odebíráte.

Pokud nás tedy začnete na platformě FlashNews sledovat a povolíte aplikaci zasílání upozornění, tak vám neuniknou žádné novinky, které se na našem portále objeví.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (SA)