facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram
EY Česká republika

EY Česká republika

EY je přední celosvětová firma poskytující služby v oblasti auditu, podnikového poradenství a řízení rizik, transakčního, daňového a právního poradenství. EY byla jednou z prvních poradenských firem, které otevřely své kanceláře ve střední a východní Evropě. V České republice působí již od roku 1991. V současnosti má přes 1 100 zaměstnanců, kteří pracují v kancelářích v Praze, Brně a Ostravě. EY je hlavním partnerem portálu Vědavýzkum.cz pro rok 2018.

V minulém článku jsme program LIFE podrobně představili. Teď přichází čas na to, abychom se vydali po stopách důvodů, proč čeští žadatelé nejsou v tomto programu příliš úspěšní.

19. 4. 2018

Program LIFE nepatří v českém prostředí mezi nejznámější dotační programy. Při jeho zmínce na seminářích o evropských dotacích je častokrát prezentující konfrontován s překvapenými výrazy na tvářích posluchačů a praktické zkušenosti s ním jsou velmi sporadické. Co je vlastně program LIFE, jaké je jeho zaměření a jaké možnosti podpory aktivit souvisejících s oblastí výzkumu, vývoje a inovací nabízí, se dozvíte na následujících řádcích.

12. 4. 2018