facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Konference: Dny vzdělávací činnosti 2023

22. 7. 2023
Konference: Dny vzdělávací činnosti 2023

Již 4. ročník konference Dny vzdělávací činnosti vysokých škol, kterou pořádá Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, se bude konat ve dnech 7. a 8. září 2023. Akce se uskuteční v Národní technické knihovně v Praze a níže naleznete bližší informace o programu konference a možnost registrace. V letošním roce se konference koná s podtitulem Student na prvním místě.

Konference Dny vzdělávací činnosti vysokých škol je určena všem členům akademické obce a zájemcům z řad odborné veřejnosti. Jejím cílem je nabídnout prostor pro sdílení zkušeností s výukou a dalšími oblastmi vzdělávací činnosti vysokých škol. Podtitul letošního ročníku konference Student na prvním místě naznačuje, že se konference bude věnovat mj. roli studentů ve vzdělávání na vysokých školách či jejich postavení v rámci fungování vysokých škol.

Diskutována budou i další aktuální témata vysokoškolského prostředí, jako např. udržitelné chování v rámci vysokých škol nebo role umělé inteligence ve výuce.

Akce se uskuteční prezenčně ve dnech 7. a 8. září 2023 v Národní technické knihovně v Praze a je třeba se na ni registrovat do 31. 8. 2023.

Program je průběžně upravován a doplňován. K nahlédnutí je dostupný zde.

Na akci je možné se registrovat zde.

V případě dotazů se můžete obracet na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zdroj: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR