facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Konference InfoShare 2017

13. 4. 2017
Konference InfoShare 2017

Ve dnech 17. – 19. května 2017 se v polském Gdaňsku koná největší technologická konference pro startupy ve střední a východní Evropě, infoShare 2017. Můžete se těšit na řadu technologických novinek a kromě toho i na soutěže – Startup ContestDigital Healthcare Hackathon.

V čem se bude soutěžit?

Obě soutěže jsou určené pro startupy. První z nich, Startup Contest je pitchovací soutěž, ve které budou mít přihlášené startupy šanci předvést svoje produkty a služby před více než 5000 návštěvníky konference. Navíc se soutěží o 20 000 EUR! V soutěži můžete vyhrát i 2 divoké karty na další pitchovací soutěž v anglickém Londýně, výlet do kalifornského Silicon Valley s ABC Silicon Valley či týdenní výlet Business Discovery do německého Mnichova.

Druhou soutěží je Digital Healthcare Hackathon v rámci kterého budou startupy hledat řešení problémů v těchto kategoriích: ICT solutions for biotech and medicine, Personalized health and mobile health, Technology enabled care and connected health, Digital health platform innovations a Health data analysis. Podrobný rozpis Hackathonu naleznete na webových stránkách konference. V rámci Hackathonu se soutěží o velké peníze. První místo si odveze 17 500 EUR, druhé 12 500 EUR a třetí 6 000 EUR.

Konference se zúčastní řada známých investorů, především společností, které se zaměřují na zdravotní byznys. Jako bonus pak zle vnímat možnost publikování profilu vašeho startupu v magazínu, který bude připraven speciálně pro infoShare 2017. Magazín „Grow with Tech“ bude k dispozici všem účastníkům konference přímo na místě a po skončení akce bude rozeslán více než 300 mezinárodním investorům.

Do 14. dubna se můžete zdarma přihlásit do startupových soutěží anebo můžete zakoupit Startup Pass, se kterým získáte i řadu dalších benefitů. Více informací o vstupenkách naleznete na stránkách infoShare ZDE. Pro 15% slevu ze vstupného uvádějte slevový kód: IS2017_cs.

 

Zdroj: Agentura CzechInvest

 

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 20 21
28 29 30