facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Seminář o transferu technologií a spolupráci

15. 6. 2022
Seminář o transferu technologií a spolupráci

Divize podpory investic agentury CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice AFI spolu s laserovým výzkumným centrem ELI Beamlines Fyzikálního ústavu AV ČR zvou dne 21. června 2022 na Seminář o transferu technologií a spolupráci mezi firmami, univerzitami a výzkumnými ústavy.

Seminář je určený jak pro firmy v zahraničním vlastnictví, které dosud v ČR nemají výzkum a vývoj nebo by ho chtěly rozšířit, tak pro ostatní zájemce o tuto problematiku.

Firmy v zahraničním vlastnictvím a vývojem a výzkumem v České republice se s vámi podělí o své zkušenosti. Řeč padne také na témata jako smluvní výzkum a jaké jsou jeho možnosti, jak na společné výzkumy a granty, či dotace a daňové odpisy. Zjistíte více také o investičních pobídkách na technologická centra, nebo o zřizování nového studijního oboru na univerzitě.

V rámci semináře proběhnou prezentace zástupců CzechInvestu, Asociace výzkumných organizací, Sdružení pro zahraniční investice AFI a zahraničních investorů Honeywell, Valeo, Eaton, Hella Autotechnik, kteří se podělí o své zkušenosti z podnikání v České republice.

Program semináře naleznete zde.

Účast na semináři je zdarma, na akci se ale nezapomeňte registrovat.

 

Zdroj: CzechInvest

« Duben 2024 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 6 7
11
15 19 20 21
24 26 27 28