facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Czech Innovation Festival 2018

20. 2. 2018
Czech Innovation Festival 2018

Ve dnech 18. a 19. dubna 2018 proběhne v Berlíně třetí ročník akce Czech Innovation Festival (CIF), jehož hlavním letošním tématem je umělá inteligence. V rámci festivalu proběhne ve čtvrtek 19. dubna 2018 tradiční Czech Startup Pitch. Přihlásit se můžete do konce února.

V rámci Czech Innovation Festivalu proběhne ve čtvrtek 19. dubna 2018 tradiční Czech Startup Pitch. V něm se vybrané české digitální startupy představují německé odborné veřejnosti. Celý večer probíhá za přítomnosti německých partnerů z řad investorů, business angels, startup akcelerátorů a partnerů jako Bitkom, Berlin Partner, Fraunhofer IPK, Adlershof, AVAST, Kiwi.com a další.

Bližší informace k Czech Innovation Festivalu, stejně tak k Czech Startup Pitch, budou zveřejněny později na internetových stránkách MZV ČR, příp. na webu Českého centra v Berlíně, kde naleznete také celé znění výzvy.

Přihlášky můžete zasílat nejpozději do 28. února 2018 Simoně Binkové z Českého centra v Berlíně na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (krátké představení startupu, odkaz na web, kontaktní osoba).

Nejaktuálnější informace k celému festivalu naleznete na facebookové stránce Czech Innovation Festivalu.

 

Zdroj: BusinessInfo.cz