facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

CzechInvest zve české start-upy do Singapuru, Londýna a Lisabonu

26. 5. 2019
CzechInvest zve české start-upy do Singapuru, Londýna a Lisabonu

V říjnu a listopadu CzechInvest připravil pro vybrané české start-upy akcelerační programy na míru v Londýně a Singapuru a prezentace na mezinárodních konferencích TechDay London a Web Summit Lisbon. Začínající podnikatelé, kteří by měli zájem se akcí zúčastnit, se mohou hlásit do 31. července 2019.

singapurTýden plný rad od zahraničních expertů je připraven od 28. října do 1. listopadu 2019 v Londýně a od 18. do 22. listopadu 2019 v Singapuru v rámci programu CzechMatch. Čtyřdenní program zde pro účastníky CzechInvest připravuje za pomoci místních akcelerátorů Startup Manufactory a Expara. „Akcelerační projekty jsou pro start-upy vhodným začátkem. Minimalizují rizika podnikání a fungují v prostředí, kde mají podporu vlády i soukromého sektoru,“ říká zakladatel a generální ředitel Expara IDM Ventures Douglas Abrams.

S podporou projektu CzechMatch mohou start-upy zdarma čerpat mentoring, setkat se s místní podnikatelskou komunitou nebo se zúčastnit doprovodného programu s českým konzulátem. Projekt jim z větší části hradí i cestovní náklady a zajistí matchmakingový servis, v rámci kterého se potkají s místními experty a investory a mohou využít networkingovou síť partnerů.

V rámci projektu CzechDemo se zájemci mohou zúčastnit dvou mezinárodních konferencí. Významná akce zaměřená na technologie TechDay London se uskuteční 25. října 2019. Událost propojuje manažery a investory s významnými evropskými start-upy. Druhá z konferencí, Web Summit Lisbon, se uskuteční 4. až 7. listopadu 2019. Jedná se o start-upový veletrh, který bude hostit několik desítek tisíc návštěvníků z celého světa. Projekty, které by se těchto předních konferencí chtěly zúčastnit, získají zdarma odborný mentoring, přípravu, vstupné i letenky. Setkají se také se zástupci úspěšných firem a vyzkouší si, jak prezentovat před odborným publikem.

Do projektů CzechDemo a CzechMatch se mohou české start-upy hlásit do 31. července 2019. Podrobné informace včetně přihlášek naleznete zde.

 

Zdroj: CzechInvest