facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ALEVIA: Vzdělávací modul 9 – mezinárodní spolupráce v oblasti VVI

21. 2. 2023
ALEVIA: Vzdělávací modul 9 – mezinárodní spolupráce v oblasti VVI

Společnost alevia pořádá v rámci komplexního vzdělávacího programu 2022/2023 modul 9, který se zaměří na mezinárodní spolupráci v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Dvoudenní workshop se uskuteční 21. – 22. března 2023 v Hradci Králové.

20230124 112423

Komplexní vzdělávací program v oblasti výzkumu, vývoje a inovací (VVI) je určen projektovým manažerům a manažerkám, pracovníkům a pracovnicím na všech stupních řízení ve výzkumných organizacích všech právních forem, vědcům a vědkyním se zájmem o danou problematiku, pracovníkům ve státní správě a samosprávě, kteří se setkávají s problematikou VVI, pracovníkům poskytovatelů podpory, zaměstnancům center transferu znalostí, RIS3 manažerům na národní a regionální úrovni i zástupcům subjektů z aplikační sféry.

Modul 9 se zaměří na problematiku mezinárodní spolupráce v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Budeme diskutovat přínosy a překážky mezinárodní spolupráce, význam vědecké diplomacie a síťování a mezinárodní projekty. Podíváme se na to, jak je na tom Česko v oblasti mezinárodní spolupráce a mezinárodních projektů v porovnání s ostatními státy. Speciální pozornost budeme věnovat případové studii Velké Británie.

V roli lektorů tohoto modulu se představí Táňa Hálová Perglová a Otakar Fojt, celým modulem provází jako facilitátor Aleš Vlk. Účastníci dvoudenního modulu obdrží certifikát o jeho absolvování. Podrobnosti se můžete dočíst zde.

Uzávěrka registrace je 10. března 2023 nebo do vyčerpání kapacity.

20230124 115407

Cílem celého programu je rozšířit teoretické znalosti a praktické dovednosti v dané oblasti a rozvinout profesní a kariérní růst účastníků modulů. Počet účastníků každého modulu vzdělávacího programu je v jednotlivých modulech limitován cca 20 účastníky z důvodu zachování nejvyššího možného stupně interaktivity a individuálního přístupu. V průběhu modulu se střídají přednášky, diskuse, samostatné a týmové práce a prezentace výstupů. Důraz je kladen na řešení modelových situací, ve kterých jsou nastoleny konkrétní a skutečné problémy.

 

Zdroj: alevia 

 

« Červen 2024 »
Po Út St Čt So Ne
          2
3 8 9
15 16
18 21
28 29 30