facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

IOCB Tech, s.r.o. - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

Konference Implementace Metodiky 2017+ v Praze

11. 1. 2019
Konference Implementace Metodiky 2017+ v Praze

Rada pro výzkum, vývoj a inovace ve spolupráci s Vysokou školou finanční a správní si Vás dovoluje pozvat na další ze série konferencí Implementace Metodiky 17+. Uskuteční se 22. ledna 2019 v Praze.

22. ledna 2019 - Vysoká škola finanční a správní, a. s., Praha (13 – 18h)

Na konferenci bude představena metodologie hodnocení bibliometrie i hodnocení vybraných výsledků pro hodnocení 2018 a zároveň budou shrnuty výstupy 1. roku hodnocení podle Metodiky 17+.

Úvodního slova se ujmou zástupci Rady pro výzkum, vývoj a inovace prof. Dvořák, dr. Baran a ředitel Odboru Rady pro výzkum, vývoj a inovace Úřadu vlády ČR Jan Marek. Praktickou stránku hodnocení Vám představí pracovníci Odboru Rady pro výzkum, vývoj a inovace dr. Miholová, dr. Nekorjak, dr. Majer a Mgr. Avakian. Odborný komentář k předloženým závěrům a zkušenosti s hodnocením a doporučení do dalších let implementace přednesou předsedové Odborných panelů. Jako vždy bude prostor pro diskuzi a dotazy z obecenstva. Toto setkání navazuje na konference uspořádané v minulém roce.

Máte-li zájem se zúčastnit, prosíme o Vaši registraci na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Účast na konferenci není zpoplatněná a také je bez omezení počet zástupců za jednu organizaci.

Další konferenci se stejným obsahem pořádá RVVI ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci dne 27. února 2019 (13 – 18h)

 

Zdroj: RVVI