facebooktwittergoogleinstagram

Věda a výzkum

Portál Vědavýzkum.cz - Nezávislé informace o vědě a výzkumu

Ernst & Young - hlavní partner portálu Vědavýzkum.cz

Hlavní partner portálu
facebooktwittergoogleinstagram

ODLOŽENO - Seminář: Finanční aspekty programu HORIZONT 2020

5. 2. 2020
ODLOŽENO - Seminář: Finanční aspekty programu HORIZONT 2020

Technologické centrum AV ČR pořádá seminář s názvem Finanční aspekty programu HORIZONT 2020, který se bude konat ve středu 25. března 2020 v Praze.

AKTUÁLNĚ: Dovolujeme si Vás upozornit, že vzhledem k současné situaci jsme s lítostí museli rozhodnout o posunutí akce FINANČNÍ ASPEKTY PROGRAMU HORIZONT 2020, která se měla konat tuto středu 25. března, na neurčito. V tento okamžik nejsme schopni zajistit obsahově a technicky kvalitní streamování akce, ke kterému je třeba, aby se sešlo více přednášejících, organizátorů i techniků na jednom místě. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

V ideálním případě se všichni sejdeme v Technologickém centru AV ČR v náhradním termínu na podzim tohoto roku.

Pokud měl být tento seminář Vaší první exkurzí do finančních pravidel programu Horizont 2020, doporučujeme Vám tuto brožurku, která systematicky popisuje základní finanční pravidla a principy projektů H2020. Také pro Vás vyvíjíme stále nová naučná videa, k jejichž zhlédnutí bychom Vás touto cestou rády pozvaly.

Zároveň pro Vás neustále pracujeme i nadále. Pokud budete mít jakékoliv dotazy k finančním aspektům programu H2020, neváhejte nás prosím kontaktovat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Další kontakty naleznete také na stránkách H2020, kde Vás v sekci Novinky upozorňujeme na aktuality k Horizontu 2020, novým akcím, ale i k přípravě nového rámcového programu Horizont Evropa.

 

Autor: Vědavýzkum.cz (SA)

Zdroj: Technologické centrum AV ČR